Vyhľadávaniue

Zdravotnícke zariadenia Nitra - celkovo 1 výsledkov


  Prémioví partneri

Avelane, s.r.o.

Kláštorská 39,
94901 Nitra


Zdravotnícke zariadenia Nitra

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru nemocnice a polikliniky na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako nemocnice a polikliniky, nemocnice, špeciálne zdravotnícke zariadenia, okresné nemocnice, polikliniky, zdravotnícke zariadenia na Slovensku.

Táto kategória zahŕňa:
– krátkodobé alebo dlhodobé nemocničné činnosti, t.j. lekárske, diagnostické a ošetrovateľské činnosti všeobecných nemocníc (napr. miestne a krajské nemocnice, nemocnice neziskových organizácií, univerzitné nemocnice, vojenské a väzenské nemocnice) a špecializovaných nemocníc (napr. nemocnice pre duševne chorých a pre týrané osoby, nemocníc infekčných chorôb, pôrodníc, špecializovaných sanatórií). Činnosti sú zväčša smerované na hospitalizovaných pacientov, vykonávajú sa pod priamym dohľadom lekárov a zahŕňa:
• služby lekárskych a záchranárskych pracovníkov
• služby laboratórnych a technických zariadení, vrátane rádiologických a anestéziologických služieb
• služby pohotovostných miestností
• zabezpečenie služieb operačných miestností, lekárenské služby, stravovacie a iné nemocničné služby
• služby centier plánovania rodičovstva poskytujúce zdravotnícku starostlivosť, ako napr. sterilizácia, ukončenie tehotenstva, spolu s ubytovaním

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Nemocnice a polikliniky Bratislava, Nemocnice a polikliniky Banská Bystrica, Nemocnice a polikliniky Košice, Nemocnice a polikliniky Krompachy, Nemocnice a polikliniky Dunajská Lužná, Nemocnice a polikliniky Levice, Nemocnice a polikliniky Vranov nad Topľou, Nemocnice a polikliniky Poprad, Nemocnice a polikliniky Levoča, Nemocnice a polikliniky Dunajská Streda a v ďalších.