Žalúzie Matúš

Adresa: Tulská 5273/18,
97404 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Žalúzie Matúš Banská Bystrica, 1Žalúzie Matúš Banská Bystrica, 1Žalúzie Matúš Banská Bystrica, 1Žalúzie Matúš Banská Bystrica, 1Žalúzie Matúš Banská Bystrica, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Uzatváranie balkónov a lodžií Presklením

Uzavretie balkóna sa skladá z celo hliníkovej konštrukcie, je dostupné v bielej a striebornej eloxovanej farbe, možnosť aj iných farebných prevedení podľa vzorkovníka RAL. Výplň hlinikového rámu je zo 4 mm skla, ktoré je možné dodať a j v mliečnom prevedení.


Uzatváranie balkónov a lodžií Plastovými roletami

Roletový systém je vyhotovený z pozinkovaného bubna v bielej alebo hnedej farbe, s plastovými vodiacimi kolajnicami, kde sú umiestnené kefky na tichší chod a plastové lamely ukončené kovovou lištou alebo hliníkovou lištou s tesnením.


Uzatváranie balkónových bokov

Možnosť použitia rôznych materiálov ako sklo (obyčajné alebo mliečne), polykarbonát - lexan (v priesvitnom, mliečnom a dymovom farebnom prevedení) a plastové lamely v priesvitnom alebo bielom prevedení.


Žalúzie Vertikálne

Ponúkame vertikálne žalúzie vo veľkom množstve farebných kombinácií. Vertikálne žalúzie sú ideálne pre zatienenie väčších plôch, vďaka novým materiálom nielen v komerčných priestoroch, ale aj v domácnostiach.


Žalúzie Horizontálne

Horizontálne hliníkové žalúzie patria bezpochyby medzi najrozšírenejšie druhy tienenia. Výhodou je nízka cena, dlhá životnosť, jednoduchá obsluha a regulácia priechodu svetla do interiéru. Nevýhodou žalúzie sú slabšie tepelno izolačné vlastnosti. Oveľa lepšie tepelno izolačné vlastnosti majú termoizolačné rolety.

Napíšte nám!