Veronika Valuchová - finančný špecialista

Adresa: Námestie Slobody 9 (budova Victory, 2.posch.),
97401 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Služby, produkty, špecializácia:

Finančné produkty, úvery, pôžičky, dôchodkové sporenie, poistenie, bankové účty, terminované vklady.

FINANČNÝ PLÁN
Vypracujem vám komplexný a detailný súhrn všetkých životných potrieb, spolu s odborným finančným návodom, ako ich dosiahnuť. Takýto plán sa vám a vašej životnej situácii neustále prispôsobuje, aby fungoval čo najlepšie.

NOVÉ BÝVANIE
Túžba po vlastnom bývaní, v sebe môže zahŕňať aj potrebu hypotéky. Keďže sa jedná o rozhodnutie na dlhé obdobie, tak je dobré zvážiť všetky možnosti. Som tu pre vás, aby som vám pomohla posúdiť nie len to, za akých podmienok budete schopní splácať hypotéku, ale pomôžem vám aj nájsť najvýhodnejšiu ponuku na trhu pre vás.

DÔCHODOK
Nad zabezpečením sa na starobu uvažuje v súčasnosti čoraz viac ľudí. Ide o veľmi dôležité finančné plánovanie. Ak si chcete v starobe udržať životný štandard z obdobia produktívneho veku, je dobré spoľahnúť sa na seba a pripraviť sa na život na dôchodku už teraz. Analýzou vašich príjmov a výdavkov, nájdem pre vás to najlepšie riešenie.

BANKOVÉ ÚČTY, TERMÍNOVANÉ VKLADY
Ak zvažujete investíciu vašich financií a rozmýšľate nad zriadením bankového účtu či terminovaného vkladu, mali by ste mať dostatok potrebných informácií. Pomôžem vám, aby vaše účty či stavebné sporenie boli výhodné a prispôsobené vašim možnostiam a požiadavkám.

POISTENIE
- Povinné zmluvné poistenie
- Havarijné poistenie
- Cestovné poistenie
- Poistenie domu a domácnosti

Zaujímavosti:

Tím BROKERIA tvoria skúsení manažéri a obchodníci, ktorí na trhu pôsobia už viac ako 10 rokov. Spoločne si zakladáme na profesionálnom prístupe a záleží nám na spokojnosti našich klientov.

V spolupráci s finančnými odborníkmi a spoločnosťami, vám prinášame kvalitné finančné produkty. Dôkazom tvrdej práce našej spoločnosti je vyše 20 000 spokojných klientov a viac ako 30 000 sprostredkovaných zmlúv.

Otázka

  Odoslať správu