TRIFAM KADERNÍCKY SALÓN

Matúškova 2575,
026 01 Dolný Kubín
Zobraziť na mape
0915 838 855
katka.plancova@gmail.com
www.kadernictvotrifam.sk

Fotogaléria

TRIFAM KADERNÍCKY SALÓN Dolný Kubín, 1TRIFAM KADERNÍCKY SALÓN Dolný Kubín, 1TRIFAM KADERNÍCKY SALÓN Dolný Kubín, 1

Založenie:

Viem, že základom každého účesu je dokonalý strih. Účes je neoddeliteľnou súčasťou vašej osobnosti a prvý dojem býva tým najdôležitejším v osobnom živote, ale aj v zamestnaní. Preto mi vždy záleží na tom, aby moji zákazníci vyzerali čo najlepšie. Moja práca je mojim hobby, rada pracujem s ľuďmi, sledujem nové trendy neustále sa vzdelávam. Pri každej návšteve poskytnem zákazníkovi bezplatné vlasové poradenstvo. Mojou filozofiou je starostlivosť o zákazníka, individuálny prístup, profesionálne služby pre všetky vekové kategórie, časová flexibilita, kvalitná prírodná kozmetika a dobrá nálada.

Pri každom zákazníkovi volím individuálny prístup, aby vaše vlasy boli nielen krásne, ale aj zdravé. Vážim si každého zákazníka, a preto poskytujem rôzne zľavy, plus sa stačí u mňa ostrihať a môžete ísť do Tatier v spolupráci s Matejom Ištvánom, ktorý sa venuje Tatrám a prenajíma Apartmán Enjoy vo Veľkej Lomnici.

Pri každom zákazníkovi volím individuálny prístup. Samozrejmosťou je kvalitná prírodná kozmetika, komplexnosť mojich služieb a priateľské ceny.

Medzi moje hobby po práci patrí hlavne šport, ako napríklad tenis, squash, fitnes. Rada relaxujem v záhrade alebo veľa času trávim v horách, najmä vo Vysokých Tatrách

Spádová oblasť klientov:

Ahoojte, môj salónik sa nachádza na Matúškovej ulici oproti umeleckej škole v budove nad Ekobossom. Som tu od roku 2015 a priestor som kompletne rekonštruovala v spolupráci s firmou itrading.sk. V roku 2018 som si zobrala aj ďalší priestor a prepojila tak dve miestnosti. Salón je teraz rozdelený na dve časti. V jednej časti sa strihá a v druhej sa relaxuje alebo pije kávička. V salóne sa nachádza kuchynka, kadernícke umývadlo, dve strihacie miesta, televízor a dva relaxačné kreslá so stolíkom

Služby, produkty, špecializácia:

Trifam salón je tu pre klientov, ktorí rozumejú hodnote a chcú profesionálnu službu. Som odborníčka v strihaní a kolorimetrii, čo znamená, že o váš strih a farbenie sa postará expert s výcvikom a praxou. Každoročne prechádzam školeniami zameranými na najnovšie trendy a techniky a preto zabezpečujem veľmi dobrú kvalitu služieb i produktov v našom obore.

Aby ste mali, čo najlepší pocit zo služby, používam špičkové produkty, vrátane značiek od Tony&Guy, Loreal, Affinage. Práve tieto osvedčené značky pomáhaju vytvoriť strih, farbu, styling s ktorým budete spokojní. Ak si budete chciet udržať skvelý vzhľad budete určite potrebovať nejaké vlasové produkty. Produkty ako šampóny, kondicionéry, lokne zvyšujúce, peny, gély, textúrovače, zvýrazňovače lesku,laky na vlasy, kozmetiku, sušiče vlasov, žehličky, hrebene, kefy, nožnice, a ešte oveľa viac, môžete získať všetko, čo potrebujete u nás v Trifame.

- strihanie vlasov
- farbenie vlasov
- styling vlasov
- spoločenské účesy
- poradenstvo
- predaj produktov

Ocenenia:

Stredná odborná škola, odbor kaderníctvo
Affinage Trendy jesen 2014
Affinage Infinity color
Affinage Affinage 2015
Affinage Orava hairdays 2013
Turošak Spoločenské účesy a výčesy jeseň 2011
Turošák orava hairdays 2010
Mtalitys All around week
Mtalitys Hair extension
Vitalitys Step 1 color, Step 2 styling long hair
Z one Milk shake repair base, No inhibition výčesy, Kolorimetria
Z one ošetrenie vlasov infračervenou metódou
Z one Nové trendy v spoločenských účesoch
Z one Colorimetria step 1, step 2
Gandini Strihy, spoločenské výčesy a nové techniky farbenia vlasov
Academy Gandini Praha 2016
Academy Gandini Praha 2017

Zaradené v kategóriách

TOP prémiové firmy