Vyhľadávaniue

Tieniaca technika Žilina - celkovo 18 výsledkov


  Partneri

IPstudio Ivan Pračko

Jánošíkova 264,
010 01 Žilina


Ostatné firmy

A.G.P., s.r.o.

Sad SNP 14,
01001 Žilina

Anna Maria Zajac, EKO-OKNA

J.M. Hurbana 348/4,
01001 Žilina

Dekoračné štúdio s.r.o.

Prielohy 1C,
01007 Žilina

DS mont a.s.

Dlhá 88,
01009 Žilina

EVEREST TRADE, s. r. o.

Štrková 971/10E,
01001 Žilina

FENSTER, s.r.o.

Klimovské 596/2,
01001 Žilina - Trnové

I.J., s. r. o.

Martina Rázusa 1134,
01001 Žilina

INTERSYSTEM, s. r .o.

Kamenná cesta 5,
01001 Žilina

KC MULTIPLAST, s. r. o.

Pri Rajčianke 24,
01001 Žilina


OKNOPLAST SLOVENSKO, s.r.o.

Ul. Štefánikova 27,
01001 Žilina

OKNOPLAST, s.r.o.

Dolná Seč 170,
93531 Dolná Seč

PROFIOKNO SK s.r.o.

Vojtecha Spanyola 37,
01001 Žilina

Profirol, s.r.o.

Prielohy 1C,
01007 Žilina

SEDMA Slovakia, s.r.o.

Mateja Bela 8811/94,
01015 Žilina

SLOV-MAT, s.r.o.

Vysokoškolákov 4,
01008 Žilina

VAIT, s.r.o.

Kysucká cesta 3,
01001 Žilina

ZUAMA, s.r.o.

Staničná 347/15,
01341 Dolný Hričov


Tieniaca technika Žilina

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru tieniaca technika na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako tieniaca technika, medziokenné žalúzie, vnútorné žalúzie, vonkajšie žalúzie, rolety, sieťky proti hmyzu, okenné siete, dverové siete, okenné doplnky, markízy, pergoly, prístrešky, slnolamy, parapety na Slovensku.

Aby bolo slnko vítaným a zdravým, potrebujeme  pred ním aj dostatočnú ochranu. Pred páľavou a silným svetlom sa ochránite pomocou tieniacej techniky.

Vyberte si kvalitnú tieniacu techniku za prijateľné ceny a splňte požiadavky na ochranu pred slnečnými lúčmi a vysokými teplotami. Okrem tieniacej techniky si v mnohých spoločnostiach máte možnosť nechať urobiť zasklenie. Rozhodnite sa pre to najlepšie riešenie pre vás, či už je to vnútorné, či vonkajšie tienenie, okrem toho napríklad aj parapetné dosky, či siete proti hmyzu.

Ak uvažujete nad žalúziami, vyberte si interiérové alebo vonkajšie, rôznych tvarov a rozmerov, vo vertikálnom alebo horizontálnom prevedení. Látkové rolety sú moderným prvkom domácností aj kancelárií. Široká ponuka farieb a druhov textílií uspokojí každého. Pergoly, ktoré Vám zastrešia Vaše terasy Vám umožnia celoročný pobyt v záhrade, či na terase.

Z množstva tienenia si vyberte to správne pre seba. Rozhodnite sa aj pre Rolety na deň a noc, plisé, hliníkové rolety, roletky, japonské zástery, markízy, dverové siete proti hmyzu, slnolamy, clony, bambusové rolety, drevené žalúzie, záclony, závesy a to všetko v modernom, dizajnovom prevedení.

Využite služby firmy, ktorá  Vám ponúkne tiež poradenstvo, montáž, servis a dáva záruky kvôli úspešným rokom na trhu. Vyberte si zo širokej škály montážnych techník, farieb, materiálov aj cien. Využite tiež tienenie zimných záhrad a zatienenie väčších priestorov.

Postarajte sa o tieň vo Vašom dome prostredníctvom techniky, ktorá je praktická, nehlučná, odolná voči poveternostným podmienkam a dažďu, či snehu a samozrejme estetickým prvkom. Ak chcete zdôrazniť luxus, vyberte si rolety, či žalúzie s pohonom alebo panelové posuvné steny. Spoľahnite sa na spoločnosť, v ktorej nájdete v popredí špičkovú kvalitu ruka v ruke s prvotriednym dizajnom od tvorcov a architektov. Vyberte si tieniacu techniku a všetko potrené k nej na jednom mieste.

 

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Tieniaca technika Košice, Tieniaca technika Trnava, Tieniaca technika Bratislava, Tieniaca technika Žilina, Tieniaca technika Poprad, Tieniaca technika Banská Bystrica, Tieniaca technika Komárno, Tieniaca technika Prešov, Tieniaca technika Trenčín, Tieniaca technika Nitra a v ďalších.