Vyhľadávaniue

Taxislužby Michalovce - celkovo 12 výsledkov

autopartner s. r. o.

Kapušianska 560/66,
07101 Michalovce

EUROTAXI, s.r.o.

Masarykova 12,
07101 Michalovce

EXPRESS MI s.r.o.

Obchodná 2,
07101 Michalovce

GOLD EXPRESS s.r.o.

Široká 3,
07101 Michalovce

IMPERIAL TRANS s.r.o.

Humenská 3554/9,
07101 Michalovce

LEONIE s.r.o.

Užhorodská 23,
07101 Michalovce

NONSTOP TAXI s.r.o.

Jána Kollára 1207/39,
07101 Michalovce

STIBEX s.r.o.

Štefana Moyzesa 3571/23,
07101 Michalovce

T3 s. r. o.

Kapušianska 560/66,
07101 Michalovce

Taxi Modrý Anjel s. r. o.

Kapušianska 560/66,
07101 Michalovce


TIA TAXI s.r.o.

Bieloruská 176/11,
07101 Michalovce

YAXI s.r.o.

Kapušianska 66/560,
07101 Michalovce

Taxislužby Michalovce

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru taxislužby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako taxislužba, osobná preprava, letiskový transfer, odvoz auta, drink servis na Slovensku.

Potrebujete sa spoľahnúť na prepravu seba a ďalších ľudí na presné miesto, v presný dátum a čas? Spoľahnite sa na overené taxislužby na celom Slovensku.

Vyhľadajte spoločnosť, o ktorej sa už vie a má vo Vašom meste alebo obci nejakú tradíciu a môžete jej veriť. Je dôležité aj to, či taxi služba poskytuje 24 hodinové služby počas celého roka, vrátane sviatkov. Treba i overiť, koľkými vozidlami daná spoločnosť disponuje, aby sa nestalo, že sa pre Vás neujde auto.

Ak potrebujete viac služieb, zamerajte sa na spoločnosť, ktorá poskytuje tiež prepravy do zahraničia, zmluvné prepravy pre firmy za pevne určené paušálne sadzby, alebo napríklad kuriérske doručovacie prepravy.

Vyberte si taxi službu, ktorá má skúsených vodičov s praxou, sú kvalifikovaní a majú odbornú spôsobilosť ako aj všetky ostatné povolenia, ktoré určuje zákon o cestnej doprave. Objednajte si taxík z ktoréhokoľvek miesta telefonicky, alebo si rovno nastúpte do taxíku pripraveného na stanovišti.  

Dobrá taxi služba má aj oddelenie pre nespokojnosť zákazníkov, prípadné finančné odškodnenie v prípade neskorého príchodu alebo iného problému. Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné, bezpečné, lacné a komfortné služby. Okrem štandardných služieb, poskytujú kvalitné taxi služby tiež službu detské taxi pre Vaše deti.

Vyberte si taxi službu aj podľa pohodlných a spoľahlivých vozidiel z vozového  parku spoločnosti. Vyberajte si taxislužbu podľa Vašich kritérií na jednom mieste.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Taxislužby Bratislava - mestská časť Petržalka, Taxislužby Bratislava, Taxislužby Bratislava - mestská časť Ružinov, Taxislužby Bratislava - Petržalka, Taxislužby Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, Taxislužby Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Taxislužby Poprad, Taxislužby Banská Bystrica, Taxislužby Bratislava - Ružinov, Taxislužby Bratislava - mestská časť Karlova Ves a v ďalších.