Vyhľadávaniue

Taxislužby Lučenec - celkovo 12 výsledkov

ANJEL ZANNA, spol. s r.o.

Rúbanisko II/74,
98403 Lučenec

CET-company, s.r.o.

Podjavorinskej 21,
98401 Lučenec

EXPRESS TAXI PK, s.r.o.

Ulica revolučná 115/25,
98401 Lučenec

EXPRESS-FOREST PJ, s.r.o.

Ulica revolučná 115/25,
98401 Lučenec

JOY TAXI, s.r.o.

Rádayho 8/A,
98401 Lučenec

L+J, s.r.o.

Ulica Arm. Gen. L. Svobodu 2833/8,
98401 Lučenec

Pavol Kamenský

Ulica budovateľov 2888/11,
98403 Lučenec

PRAVDAAA s.r.o.

Ulica Arm.Gen.L.Svobodu 2833/8,
98401 Lučenec

Renno TAXI, s.r.o.

Továrenská 6,
98401 Lučenec

RŠ- SMILE s.r.o.

Štvrť M. R. Štefánika 2469/14,
98401 Lučenec


Tibor Trenka

Barákova 1068/27,
984 01 Lučenec

WAU Plus s.r.o.

Kláštorná 324/18,
98401 Lučenec

Taxislužby Lučenec

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru taxislužby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako taxislužba, osobná preprava, letiskový transfer, odvoz auta, drink servis na Slovensku.

Potrebujete sa spoľahnúť na prepravu seba a ďalších ľudí na presné miesto, v presný dátum a čas? Spoľahnite sa na overené taxislužby na celom Slovensku.

Vyhľadajte spoločnosť, o ktorej sa už vie a má vo Vašom meste alebo obci nejakú tradíciu a môžete jej veriť. Je dôležité aj to, či taxi služba poskytuje 24 hodinové služby počas celého roka, vrátane sviatkov. Treba i overiť, koľkými vozidlami daná spoločnosť disponuje, aby sa nestalo, že sa pre Vás neujde auto.

Ak potrebujete viac služieb, zamerajte sa na spoločnosť, ktorá poskytuje tiež prepravy do zahraničia, zmluvné prepravy pre firmy za pevne určené paušálne sadzby, alebo napríklad kuriérske doručovacie prepravy.

Vyberte si taxi službu, ktorá má skúsených vodičov s praxou, sú kvalifikovaní a majú odbornú spôsobilosť ako aj všetky ostatné povolenia, ktoré určuje zákon o cestnej doprave. Objednajte si taxík z ktoréhokoľvek miesta telefonicky, alebo si rovno nastúpte do taxíku pripraveného na stanovišti.  

Dobrá taxi služba má aj oddelenie pre nespokojnosť zákazníkov, prípadné finančné odškodnenie v prípade neskorého príchodu alebo iného problému. Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné, bezpečné, lacné a komfortné služby. Okrem štandardných služieb, poskytujú kvalitné taxi služby tiež službu detské taxi pre Vaše deti.

Vyberte si taxi službu aj podľa pohodlných a spoľahlivých vozidiel z vozového  parku spoločnosti. Vyberajte si taxislužbu podľa Vašich kritérií na jednom mieste.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Taxislužby Bratislava - mestská časť Petržalka, Taxislužby Bratislava, Taxislužby Bratislava - mestská časť Ružinov, Taxislužby Bratislava - Petržalka, Taxislužby Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, Taxislužby Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Taxislužby Poprad, Taxislužby Banská Bystrica, Taxislužby Bratislava - Ružinov, Taxislužby Bratislava - mestská časť Karlova Ves a v ďalších.