Vyhľadávaniue

Taxislužby Bratislava - mestská časť Nové Mesto - celkovo 11 výsledkov

AZUREUS s. r. o.

Račianska 88 B,
83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

BestTransfer s. r. o.

Račianska 1578/88b,
83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Dušan Šagát

Pri starej prachárni 10,
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

M4K s. r. o.

Čsl. parašutistov 212/9,
83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Patrik company s.r.o.

Pekná cesta 2560/25,
83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Peter Flaškár

Robotnícka 12,
831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

PETER ŠOLTÉS - AMON

Trnavská 21,
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

PMC INTERNATIONAL SUPPLY s. r. o.

Tomášikova 45A,
83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

PRO&OK Finance s.r.o.

Jurská 21,
83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Róbert Fašung

Riazanská 684/72,
831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto


Waton s.r.o.

Račianska 88 B,
83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Taxislužby Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru taxislužby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako taxislužba, osobná preprava, letiskový transfer, odvoz auta, drink servis na Slovensku.

Potrebujete sa spoľahnúť na prepravu seba a ďalších ľudí na presné miesto, v presný dátum a čas? Spoľahnite sa na overené taxislužby na celom Slovensku.

Vyhľadajte spoločnosť, o ktorej sa už vie a má vo Vašom meste alebo obci nejakú tradíciu a môžete jej veriť. Je dôležité aj to, či taxi služba poskytuje 24 hodinové služby počas celého roka, vrátane sviatkov. Treba i overiť, koľkými vozidlami daná spoločnosť disponuje, aby sa nestalo, že sa pre Vás neujde auto.

Ak potrebujete viac služieb, zamerajte sa na spoločnosť, ktorá poskytuje tiež prepravy do zahraničia, zmluvné prepravy pre firmy za pevne určené paušálne sadzby, alebo napríklad kuriérske doručovacie prepravy.

Vyberte si taxi službu, ktorá má skúsených vodičov s praxou, sú kvalifikovaní a majú odbornú spôsobilosť ako aj všetky ostatné povolenia, ktoré určuje zákon o cestnej doprave. Objednajte si taxík z ktoréhokoľvek miesta telefonicky, alebo si rovno nastúpte do taxíku pripraveného na stanovišti.  

Dobrá taxi služba má aj oddelenie pre nespokojnosť zákazníkov, prípadné finančné odškodnenie v prípade neskorého príchodu alebo iného problému. Spoľahnite sa na spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné, bezpečné, lacné a komfortné služby. Okrem štandardných služieb, poskytujú kvalitné taxi služby tiež službu detské taxi pre Vaše deti.

Vyberte si taxi službu aj podľa pohodlných a spoľahlivých vozidiel z vozového  parku spoločnosti. Vyberajte si taxislužbu podľa Vašich kritérií na jednom mieste.  

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Taxislužby Bratislava - mestská časť Petržalka, Taxislužby Bratislava, Taxislužby Bratislava - mestská časť Ružinov, Taxislužby Bratislava - Petržalka, Taxislužby Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, Taxislužby Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Taxislužby Poprad, Taxislužby Banská Bystrica, Taxislužby Bratislava - Ružinov, Taxislužby Bratislava - mestská časť Karlova Ves a v ďalších.