Vyhľadávaniue

Tatársky biftek Banská Bystrica - celkovo 3 výsledkov


  Prémioví partneri

Angels Restaurant

Horná 25 (vchod z ul.Skuteckého),
97401 Banská Bystrica

HOTEL LUX Banská Bystrica

Námestie slobody 2,
97401 Banská Bystrica


Ostatné firmy

SOPRANO s. r. o.

Chabenecká 11,
97411 Banská Bystrica


Tatársky biftek Banská Bystrica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru tatársky biftek na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako tatársky biftek, tatarák na Slovensku.

Tatársky biftek (hovorovo tiež tatarák) je jedlo zo surového hovädzieho mäsa, ktoré sa pripravuje zo sviečkovice. Jemne naškrabané mäso sa podáva s nakrájanou cibuľou, soľou a čiernym korením, mletou červenou paprikou, worchestrovou omáčkou a horčičou. Dochutí sa červenou mletou paprikou a spojí so surovým vaječným žĺtkom. Všetky ingredience sa dobre zmiešajú a zvyčajne sa podávajú na hrianke potretou cesnakom.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Tatársky biftek Banská Bystrica, Tatársky biftek Bratislava - Petržalka, Tatársky biftek Zvolenská Slatina, Tatársky biftek Trenčianske Teplice, Tatársky biftek Selce, Tatársky biftek Bratislava - Dúbravka, Tatársky biftek Nitra, Tatársky biftek Žilina, Tatársky biftek Malacky a v ďalších.