Svadobné štúdio Meggie

Adresa: Alžbetina 10 (vchod z Bočnej 1),
040 01 Kosice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Svadobné štúdio Meggie Kosice, 1Svadobné štúdio Meggie Kosice, 1

Založenie:

Od roku 2007 Vám prinášame exkluzívne svadobné šaty z dielne Maggie Sottero. Táto svetová značka je známa svadobnými šatami, ktoré výborne sedia aj nekonfekčným postavám, sú nádherne prepracované a zdobené množstvom korálok, štrasu a Swarovski kryštálikov.

Spádová oblasť klientov:

Košický a Prešovský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

- prenájom a predaj svadobných šiat značiek Maggie Sottero
- prenájom a predaj spoločenských šiat značky Flirt by Maggie Sottero, Jovani, Sherri Hill
- prenájom a predaj svadobných doplnkov
- predaj topánok
- predaj klipov zo 100% ľudských vlasov
- predaj bižutériePrenajímame i predávame svadobné šaty svetoznámej austrálskej značky Maggie Sottero, sme jediný a exkluzívny zástupca tejto značky na východnom Slovensku.

Ročne Vám ponúkame viac ako 30 nových modelov svadobných šiat a 50 spoločenských šiat, takže naša ponuka je stále rozmanitá a trendová. Kolekcie nám prichádzajú na jar a na jeseň, takže aj keď si svoje svadobné šaty vyberiete v predstihu, neskôr ich kľudne môžete vymeniť za úplne nový model.

Šaty, ktoré nájdete na našej stránke, sú určené na požičanie. Ak túžite po vlastných svadobných, či spoločenských šatách, môžete si vybrať z modelov, ktoré su vo výpredaji, alebo Vám objednáme úplne nové šaty z aktuálnych kolekcií Maggie Sottero, Sottero&Midgley, Flirt, Sherri Hill a Jovani. Dodacie lehoty sa pohybujú okolo 5 mesiacov.

V našom salóne nájdete len originálne šaty, žiadne ušité napodobeniny a kópie značkových šiat. Ak aj uvažujete o kúpe, či požičaní napodobeniny, príďte si k nám najprv vyskúšať originál, aby ste na "vlastnej koži" spoznali ten markantný rozdiel.

Nechajte sa v tento Váš najkrajší deň hýčkať a obklopovať dokonalosťou. Staňte sa aj Vy nevestou v svadobných šatách Maggie Sottero a verte, že hviezdou budete v origináli.

Napíšte nám!