Vyhľadávaniue

Strechy, strešné krytiny Nitra - celkovo 15 výsledkov

ANGUS, spol. s r.o.

Fatranská 655/2,
94901 Nitra

BEGIS, spol. s r.o.

Jakuba Haška 1,
94901 Nitra

BK MONT, s.r.o.

Pažiť 206,
95135 Veľké Zálužie

Dalizol s.r.o.

Dlhá 853/28,
94901 Nitra

CHREN A ŠPROCH s.r.o.

Hviezdoslavova 86,
953 01 Zlaté Moravce

K & K Drevomont, s. r. o.

Priemyselná 10,
94901 Nitra

Ľuboš Vrták

Štúrova 12,
94901 Nitra

MEDIDERMA spol. s r.o.

Dlhá 118,
94901 Nitra

Medopstrechy.sk

Novozámocká 128,
94905 Nitra

Milan Marčan COBRA

Zvolenská 7/22,
94911 Nitra


REVOS s.r.o.

Rastislavova 12,
94901 Nitra

Strechy-nitra.sk

Nedbalova 13,
94911 Nitra

Top Wood Nitra

Rastislavova 12,
94901 Nitra

TÓTH s. r. o.

Cabajská 42,
94901 Nitra

WIMBER s.r.o.

Novozámocká 224,
94905 Nitra


Strechy, strešné krytiny Nitra

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru strechy, strešné krytiny na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako strechy, krovy, strešné krytiny, strešné systémy, odkvapy, strešné okná na Slovensku.

Potrebuje strecha Vášho domu rekonštrukciu? Či už novú strechu alebo jej rekonštrukciu, výmenu krytín alebo len časti strechy, nájdite si pre svoj objekt akýkoľvek firmy a predajne, v ktorých si zabezpečíte všetko, čo potrebujete.

Nájdite si vhodné materiály nie len  pre strechy, ale aj stropy, krovy, strešné krytiny a ďalšie príslušenstvo, ako napríklad spojovacie materiály, plechy, asfaltový šindeľ, fólie, okná, klampiarske výrobky, výrobky pre pokrývačov a tak ďalej. Rozhodnite sa pre firmu, ktorá sa postará o Vaše klasické strechy, atypické strechy, moderné strechy, ploché strechy, oceľové strechy, krytiny so stojatou drážkou, krytiny so škridlovým efektom a trapézové profily a ďalšie.

Overte si taktiež doby záruk, ktoré ponúkajú predajne strešných krytín a tiež ďalšie služby, ako napríklad doprava, poradenstvo a podobne. Tiež sú dôležité certifikované materiály a predajcovia. Rozhodnite sa aj podľa značiek, ako napríklad Bramac, Maslen, Terran, Tondach a ďalších.

Pri výbere strešnej krytiny sa sústreďte na typ strešnej krytiny, ktorú preferujete. Vyberte si zo širokej ponuky plastových, betónových, pálených, plechových, laminátových, či asfaltových krytín. Tiež je dôležité vybrať si to správne prevedenie strešnej krytiny. K dispozícii máte napríklad reformnú škridlu, veľkoplošnú škridlu, plochu, falcovú, či hladkú škridlu a mnoho iných. Z bohatého výberu strešných krytín si tu správnu pre seba vyberiete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Strechy, strešné krytiny Košice, Strechy, strešné krytiny Spišská Stará Ves, Strechy, strešné krytiny Hertník, Strechy, strešné krytiny Strážske, Strechy, strešné krytiny Rimavská Sobota, Strechy, strešné krytiny Bratislava, Strechy, strešné krytiny Rišňovce, Strechy, strešné krytiny Martin, Strechy, strešné krytiny Fiľakovo, Strechy, strešné krytiny Malacky a v ďalších.