Vyhľadávaniue

Strechy, strešné krytiny Banská Bystrica - celkovo 17 výsledkov


  Prémioví partneri

Firma Lamper

Priemyselná 12,
974 11 Banská Bystrica

STRECHY BB s.r.o.

Majerská cesta 36,
97401 Banská Bystrica


Ostatné firmy

AS-STYREX, s.r.o.

Bellušova 14,
97401 Banská Bystrica

BASK, spol. s r.o.

Podlavická cesta 85,
97404 Banská Bystrica

DACHcentrum s.r.o.

Sládkovičova 94,
97405 Banská Bystrica

EKOIZOL spol. s r.o.

Majerská cesta 10,
97401 Banská Bystrica

HROMAX CONSTRUCT s.r.o.

Kovačická ulica 15138/5,
974 04 Banská Bystrica

IZOL PROFESIONAL s.r.o.

Kremnička 3,
97405 Banská Bystrica

KARTIK s.r.o.

Sásovská cesta 83,
97411 Banská Bystrica

LAMPER, s.r.o.

Tatranská 6555/6,
97401 Banská Bystrica


MIKAR s.r.o.

Marka Čulena 13,
97411 Banská Bystrica

PAMASTAV, s.r.o.

Čerešňová 1,
97405 Banská Bystrica

Strešné okná s.r.o.

Gaštanová 3,
97401 Banská Bystrica

Š - STRECHY, spol. s r.o.

Kalinčiakova 14,
97405 Banská Bystrica

TECTA s.r.o.

Partizánska cesta 97,
97401 Banská Bystrica

TECHNOIZOL HM, s.r.o.

Švermova 1821/23,
97404 Banská Bystrica

VERTICAL Banská Bystrica, spol. s r.o.

Mladých budovateľov 2,
97411 Banská Bystrica


Strechy, strešné krytiny Banská Bystrica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru strechy, strešné krytiny na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako strechy, krovy, strešné krytiny, strešné systémy, odkvapy, strešné okná na Slovensku.

Potrebuje strecha Vášho domu rekonštrukciu? Či už novú strechu alebo jej rekonštrukciu, výmenu krytín alebo len časti strechy, nájdite si pre svoj objekt akýkoľvek firmy a predajne, v ktorých si zabezpečíte všetko, čo potrebujete.

Nájdite si vhodné materiály nie len  pre strechy, ale aj stropy, krovy, strešné krytiny a ďalšie príslušenstvo, ako napríklad spojovacie materiály, plechy, asfaltový šindeľ, fólie, okná, klampiarske výrobky, výrobky pre pokrývačov a tak ďalej. Rozhodnite sa pre firmu, ktorá sa postará o Vaše klasické strechy, atypické strechy, moderné strechy, ploché strechy, oceľové strechy, krytiny so stojatou drážkou, krytiny so škridlovým efektom a trapézové profily a ďalšie.

Overte si taktiež doby záruk, ktoré ponúkajú predajne strešných krytín a tiež ďalšie služby, ako napríklad doprava, poradenstvo a podobne. Tiež sú dôležité certifikované materiály a predajcovia. Rozhodnite sa aj podľa značiek, ako napríklad Bramac, Maslen, Terran, Tondach a ďalších.

Pri výbere strešnej krytiny sa sústreďte na typ strešnej krytiny, ktorú preferujete. Vyberte si zo širokej ponuky plastových, betónových, pálených, plechových, laminátových, či asfaltových krytín. Tiež je dôležité vybrať si to správne prevedenie strešnej krytiny. K dispozícii máte napríklad reformnú škridlu, veľkoplošnú škridlu, plochu, falcovú, či hladkú škridlu a mnoho iných. Z bohatého výberu strešných krytín si tu správnu pre seba vyberiete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Strechy, strešné krytiny Košice, Strechy, strešné krytiny Spišská Stará Ves, Strechy, strešné krytiny Hertník, Strechy, strešné krytiny Strážske, Strechy, strešné krytiny Rimavská Sobota, Strechy, strešné krytiny Bratislava, Strechy, strešné krytiny Rišňovce, Strechy, strešné krytiny Martin, Strechy, strešné krytiny Fiľakovo, Strechy, strešné krytiny Malacky a v ďalších.