Vyhľadávaniue

Rodinné domy - celkovo 13 výsledkov


  Prémioví partneri

BAUHAUS s.r.o.

Kremnička 3,
974 05 Banská Bystrica

Lurudan, stavebná činnosť

Hlavná 166/151,
976 56 Pohronská Polhora

RAJ BÝVANIA s.r.o.

Bobuľová 6196/12,
93401 Levice


  Partneri

Ekonomické stavby

Pohranická 391,
95101 Štitáre

BAUARD - stavba bez starostí

Púpavová 3177/11,
97901 Rimavská Sobota


Ostatné firmy

DREVOSEN s.r.o.

Šoltésovej 1672/174,
01701 Považská Bystrica

ECO-stavba s.r.o.

Nánanská 3325/36,
94301 Štúrovo

Gold House Slovensko s.r.o.

Michalská 9,
81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

HKK, s. r. o.

Royova 806,
02001 Púchov

KONTIO - Fínske drevodomy

Kyjevské námestie 6,
97404 Banská Bystrica


Penzión Lucs

Partizánska 321,
974 01 Heľpa

POKKY-STAV s.r.o.

Matičná 1109/47,
03901 Turčianske Teplice

TU Company, s.r.o.

Rudlovská 53,
97401 Banská Bystrica


Rodinné domy

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru rodinné domy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako stavba rodinných domov, stavba domu, dom na kľúč, rodinné domy, výstavba domov, radová výstavba, nízkoenergetické domy, pasívne domy, bungalovy na Slovensku.

 

Túžite po domčeku pre svoju rodinu? Hľadáte si útulné bývanie v dome, bungalove, či vile? Neváhajte a využite možnosť zabezpečiť si stavbu vášho rodinného domu profesionálmi vo svojom odbore. Nájdite si firmu, ktorá postaví dom presne podľa Vašich predstáv.

Nájdite si firmu, ktorá Vám pripraví cenovú kalkuláciu ešte pred začatím výstavby. Odborný stavebný dozor a technické poradenstvo je pri stavbe rodinných domov samozrejmosťou. Vyberte si spoločnosť, ktorá Vám postaví rodinný dom z materiálu, ktorý Vám najviac vyhovuje. Či už to je tradičný murovaný dom, hrejivý drevom alebo moderný montovaný dom, či inovatívny slamený dom.

Nezabudnite si zistiť, ako dlho je na trhu stavebná firma, ktorá vám postaví Váš rodinný dom a koľko stavieb už má za sebou. Vyberte si takú, ktorá zvolí osobitný prístup k vám, aj Vašej stavbe a zohľadní individuálne požiadavky klientov s ohľadom na typ stavby. Zamerajte sa na firmu, ktorá splní ďalšie Vaše požiadavky, či už ide o rekonštrukciu domu alebo o stavbu rekreačnej chaty.

Vyberte si stavebnú firmu, ktorá spolupracuje s dodávateľmi, ktorí majú certifikované materiály, zabezpečí Vám dopravu stavebného materiálu. Nezabúdajte ani na likvidáciu stavebného odpadu. Porovnajte si finančné náklady rôznych spoločností, ktoré sa venujú stavbám rodinných domov na Slovensku.

Spoľahnite sa na odborníkov, ktorí Vám postavia dom rýchlo a efektívne s využitím teoretických základov a odborných skúseností. Nájdite si takú spoločnosť, ktorá sa zaručí profesionalitou vysoko kvalifikovaných odborných zamestnancov, ktorí pri stavbe využívajú najmodernejšie technológie. V neposlednom rade je dokončovanie stavieb v dohodnutom termíne a vo vzorovej kvalite. To všetko si vyhľadáte na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Rodinné domy Banská Bystrica, Rodinné domy Štúrovo, Rodinné domy Bratislava, Rodinné domy Brezno, Rodinné domy Nové Zámky, Rodinné domy Turčianske Teplice, Rodinné domy Pohronská Polhora, Rodinné domy Štitáre, Rodinné domy Považská Bystrica, Rodinné domy Púchov a v ďalších.