Vyhľadávaniue

Starostlivosť o duševne chorých a drogovo závislé osoby - celkovo 2 výsledkov

KOMUNITA, s.r.o.

Ľudovítov - Šopy 3,
94111 Palárikovo

Rieka, s.r.o.

Na Vodopád 184,
03854 Šútovo


Starostlivosť o duševne chorých a drogovo závislé osoby

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru starostlivosť o duševne chorých a drogovo závislé osoby na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako liecba drogových závislostí, drogová závislosť, protidrogová liečebňa, liečba alkoholizmu, liečba alkoholizmu a drogovej závislosti, psychiatrických zotavovacích domovov, skupinových domovov pre citovo narušené osoby, služieb pri starostlivosti o mentálne postihnuté osoby, útulkov pre duševne choré osoby na Slovensku.

Táto kategória zahŕňa poskytovanie domácej starostlivosti (nie však v starostlivosti licencovanej nemocnice) pre osoby s mentálnym postihnutím, duševným ochorením alebo pre týrané osoby. Služby poskytujú ubytovanie, stravu, ochranný dohľad a poradenstvo a zdravotnícka starostlivosť. Taktiež zahŕňa poskytovanie domácej starostlivosti a ošetrovanie pacientov s duševným ochorením a týraných osôb.
Táto kategória zahŕňa činnosti:
• služieb pri liečbe alkoholizmu a drogovej závislosti
• psychiatrických zotavovacích domovov
• skupinových domovov pre citovo narušené osoby
• služieb pri starostlivosti o mentálne postihnuté osoby
• útulkov pre duševne choré osoby

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách a v ďalších.