Stanislav Kuka - Winer

Drevená 9,
96901 Banská Štiavnica
Zobraziť na mape
045 290 12 14
winer@winer.sk
www.winer.sk
www.winer.sk/eshop

Fotogaléria

Stanislav Kuka - Winer Banská Štiavnica, 1Stanislav Kuka - Winer Banská Štiavnica, 1Stanislav Kuka - Winer Banská Štiavnica, 1

Založenie:

Firma Winer vznikla v roku 1996 a špecializuje sa na výrobu ponožiek pre aktívny životný štýl.

Spádová oblasť klientov:

celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Sortiment zahrňuje špeciálne funkčné športové ponožky, spoločenské ponožky, zdravotné ponožky a ponožky pre deti.

Všetky typy ponožiek sú navrhované s maximálnym dôrazom na ergonómiu, spôsob namáhania ľudskej nohy a na vytvorenie optimálnych klimatických podmienok pre nohy.

Zvláštna pozornosť pri výrobe sa venuje naprogramovaniu pnutia lemov. Toto programovanie pnutia zabezpečuje, že ponožky obopínajú nohy tlakom dostatočne silným aby sa udržala na nohe ale primeraným aby nedráždila nohu.

Všetky výrobky boli skúšané a certifikované Skúšobným ústavom a splňujú všetky podmienky kvality a zdravotnej nezávadnosti.

Ocenenia:

Všetky výrobky boli skúšané a certifikované Skúšobným ústavom a splňujú všetky podmienky kvality a zdravotnej nezávadnosti.

Zaujímavosti:

Okrem stáleho sortimentu ponúkame výrobu ponožiek na mieru, podľa predstáv zákazníka. Z takejto spolupráce vznikli výrobky pre Štátne lesy Banská Bystrica, futbalový tím Dukla Banská Bystrica, basketbalové tímy, cyklistické kluby, ale aj s mladými kreatívnymi návrhármi na Slovensku alebo so zákazníkmi s nadmernou veľkosťou nôh.

TOP prémiové firmy