Stanislav Buzalka B - spol.

Srnčia 74/3,
96901 Banská Štiavnica
Zobraziť na mape
0907 248 897
0903 720 807
buzalka@bspol.sk
http://www.bspol.sk/

Fotogaléria

Stanislav Buzalka B - spol. Banská Štiavnica, 1Stanislav Buzalka B - spol. Banská Štiavnica, 1Stanislav Buzalka B - spol. Banská Štiavnica, 1

Založenie:

Od roku 2003 sa B-spol sa zaoberá dodávkou, montážou Plastových a hliníkových okien, dverí. Dodávkou a montážou parapiet, vnútorných žalúzií, sieťok proti hmyzu.

Počet zamestnancov:

1

Spádová oblasť klientov:

Stredné a západné Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

*Plastové okná
*Hliníkové okná
*Drevené okná
*Izolačné sklá
*Sieťky proti hmyzu
*Kovanie
*Parapetné dosky

- Stretnutie - Dohodnite si s nami stretnutie, povedzte nám vaše požiadavky a predstavy o vašich nových dverách, alebo oknách.

- Rozpočet - Po dohode s vami vykonáme zameranie priamo na mieste a pripravíme vám rozpočet na dodávku a montáž okien, alebo dverí.ň

- Montáž - Následne vyrobíme a dodáme vami objednané produkty a vykonáme samotnú montáž s použitím moderných technológií.

- Produkt -Výsledkom celého procesu je kvalitný produkt, ktorý spĺňa nielen požiadavky na príjemný vzhľad, ale je hlavne vysoko funkčný a účinný.

Zaujímavosti:

Cieľom súkromnej firmy Bspol je sprostredkovať na slovenskom trhu rozličné produkty a služby. Práve vákuum v oblasti odbornej kompletnej montáže a dodávky kvalitných plastových okien a dverí sa stalo priestorom pre vznik našej firmy a jej šancou na úspešnú a konkurencieschopnú existenciu.

V snahe o čo najkompletnejší servis spojený s dodávkou ponúkaných produktov poskytujeme aj ich montáž. Typ a spôsob prevedenia úzko súvisí s s požiadavkami výrobcov a preto vo väčšine prípadov montáž odbornou firmou predlžuje záručnú dobu na produkty aj o niekoľko rokov.

TOP prémiové firmy