Vyhľadávaniue

Sedačky, sedacie súpravy Žilina - celkovo 12 výsledkov

ALORA STORE, s. r. o.

Škultétyho 2869/30,
01001 Žilina

Beata Muchyová

Antona Bernoláka 2167/25,
01001 Žilina

CASH REAL, s.r.o.

Komenského 63A/8357,
01001 Žilina

Elbyt Nábytok

Kragujevská 1,
01001 Žilina

FINES, a.s.

Dolné Rudiny 1,
01001 Žilina

FUTURE DESIGN, s.r.o.

Saleziánska 2,
01001 Žilina

Komfort - nábytok, s.r.o.

M.R.Štefánika 22,
010 01 Žilina

LuxVision s.r.o.

Jabloňová 398/51,
010 04 Žilina

TAKKO s.r.o.

Nová 488/50,
01003 Žilina


TOPTREND, s. r. o.

Dolný Val 118/64,
01001 Žilina

Tribyt, s.r.o.

Alexandra Rudnaya 21,
01001 Žilina

Sedačky, sedacie súpravy Žilina

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru sedačky, sedacie súpravy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako sedacie súpravy, kožené sedačky, rozkladacie sedačky, rohové sedačky, čalúnené kreslá, čalúnený nábytok, gauč, pohovky, taburetky, sedačky na mieru na Slovensku.

Srdcom domu, kde sa stretávajú rodiny, priatelia, známi je obývačka, kde si spoločne posedia. Preto je veľmi dôležitý starostlivý výber tej správnej sedačky. Vyberte si pre seba a svoju rodinu to, čo Vám vyhovuje. Či už je to gauč, sedačka, kreslá, sedacie súpravy, leňošky alebo pohovky. 

Vyberte si sedačku, ktorá sa Vám hodí nie len do obývačky, ale aj pracovne, či hosťovskej izby.  Rozhodnite sa, či chcete rohovú alebo klasickú sedačku. Prezrite si dostupné rozmery, prípadne si nechajte vyrobiť sedačku na mieru, presne podľa rozmerov, ktoré si sami zadáte. Dbajte aj na estetický vzhľad a povrchový materiál výrobku a tiež jeho výplň.

Nájdite si zo sedacích súprav to, čo sa hodí do vášho domu, bytu, chaty, kancelárie a priestorov, ktoré si potrebujete zariadiť. Vyberajte z množstva rohových sedačiek, sedačiek v tvare U, pohoviek,  gaučov, kresiel, taburetiek, dvojsedákov. Premyslite si, či chcete sedačky na každodenné spanie, rozkladacie, s úložným priestorom, alebo gauč z jednotlivých modulov.

Dôležitým faktorom je tiež dizajn sedačky a to, ako bude ladiť s ostatným nábytkom. Sedačka, ktorú pre svoju rodinu vyberiete musí najmä spĺňať kritérium pohodlia a funkčnosti. Na výber máte rôzne štýly sedačiek- s množstvom vankúšov pre leňošenie, rozkladacie, ktoré poslúžia ako  posteľ  alebo sedačky s vyšším chrbtovým operadlom.

Vyhľadajte si predajňu, e-shop alebo remeselníka, ktorý Vám vytvorí  vysnívanú sedačku. Môžete si vybrať pravý alebo ľavý roh, kožené aj látkové, či sedacie vaky. Sedačky s moderným vzhľadom a kvalitným spracovaním. Všetky sedacie súpravy, z ktorých si môžete vyberať si nájdete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Sedačky, sedacie súpravy Bratislava, Sedačky, sedacie súpravy Žilina, Sedačky, sedacie súpravy Košice, Sedačky, sedacie súpravy Martin, Sedačky, sedacie súpravy Bardejov, Sedačky, sedacie súpravy Čadca, Sedačky, sedacie súpravy Nitra, Sedačky, sedacie súpravy Trnava, Sedačky, sedacie súpravy Topoľčany, Sedačky, sedacie súpravy Prievidza a v ďalších.