Vyhľadávaniue

Sedačky, sedacie súpravy Košice - celkovo 9 výsledkov

Nábytok KOLLÁROVÁ

Južná trieda 123/2648,
04001 Košice

DEKOHOME, s.r.o.

Rastislavova 93,
040 01 Košice

Haky nábytok - Artak Hakobyan

Hraničná 1,
04017 Košice

Ingrid Vargová - ITALIA STYLE NÁBYTOK

Drevný trh č.1,
04001 Košice

Ján Kuko - REVILO

Južná trieda 17,
040 01 Košice

Marián Oravec Nábytok

Masarykova 2,
040 01 Košice

Nábytok Kollárová, spol. s r.o.

Južná trieda 123,
04001 Košice

STERN, spol. s r.o.

Palárikova 5,
04001 Košice

VV MIX, s.r.o.

Alžbetina 51,
040 01 Košice


Sedačky, sedacie súpravy Košice

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru sedacie súpravy na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako sedacie súpravy, kožené sedačky, rozkladacie sedačky, rohové sedačky, čalúnená sedačka, čalúnené kreslá, čalúnený nábytok, gauč, pohovky, taburetky, sedačky na mieru na Slovensku.

Srdcom domu, kde sa stretávajú rodiny, priatelia, známi je obývačka, kde si spoločne posedia. Preto je veľmi dôležitý starostlivý výber tej správnej sedačky. Vyberte si pre seba a svoju rodinu to, čo Vám vyhovuje. Či už je to gauč, sedačka, kreslá, sedacie súpravy, leňošky alebo pohovky. 

Vyberte si sedačku, ktorá sa Vám hodí nie len do obývačky, ale aj pracovne, či hosťovskej izby.  Rozhodnite sa, či chcete rohovú alebo klasickú sedačku. Prezrite si dostupné rozmery, prípadne si nechajte vyrobiť sedačku na mieru, presne podľa rozmerov, ktoré si sami zadáte. Dbajte aj na estetický vzhľad a povrchový materiál výrobku a tiež jeho výplň.

Nájdite si zo sedacích súprav to, čo sa hodí do vášho domu, bytu, chaty, kancelárie a priestorov, ktoré si potrebujete zariadiť. Vyberajte z množstva rohových sedačiek, sedačiek v tvare U, pohoviek,  gaučov, kresiel, taburetiek, dvojsedákov. Premyslite si, či chcete sedačky na každodenné spanie, rozkladacie, s úložným priestorom, alebo gauč z jednotlivých modulov.

Dôležitým faktorom je tiež dizajn sedačky a to, ako bude ladiť s ostatným nábytkom. Sedačka, ktorú pre svoju rodinu vyberiete musí najmä spĺňať kritérium pohodlia a funkčnosti. Na výber máte rôzne štýly sedačiek- s množstvom vankúšov pre leňošenie, rozkladacie, ktoré poslúžia ako  posteľ  alebo sedačky s vyšším chrbtovým operadlom.

Vyhľadajte si predajňu, e-shop alebo remeselníka, ktorý Vám vytvorí  vysnívanú sedačku. Môžete si vybrať pravý alebo ľavý roh, kožené aj látkové, či sedacie vaky. Sedačky s moderným vzhľadom a kvalitným spracovaním. Všetky sedacie súpravy, z ktorých si môžete vyberať si nájdete na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Sedacie súpravy Trnava, Sedacie súpravy Košice, Sedacie súpravy Prievidza, Sedacie súpravy Dunajská Streda, Sedacie súpravy Bratislava, Sedacie súpravy Bratislava - Ružinov a v ďalších.