Salón Médea, s.r.o.

Adresa: M. Schneidra-Trnavského 4,
84002 Bratislava
  Zobraziť na mape

Spádová oblasť klientov:

Bratislavký kraj

Služby, produkty, špecializácia:

- Kaderníctvo
Náš team skúsených kaderníkov Vám ponúka nový kyt kolekcie farieb, módne štýly strihov, rozličné spôsoby úpravy vlasov a celkový image ženy.
Účesy podľa Vášho priania - slávnostné,večerné,svadobné,športové...
Pracujeme s vlasovou kozmetikou L`Oréal,Wella,Londa

-Kozmetika
Môcť zbaviť sa vrások,mať jemnú pleť a o 10 rokov menej je určite sen každej ženy. Nečakajte však na zázraky a poďte s nami objavovať svet krémov a masiek, oddajte sa príjemnému pocitu z krásnej a ošetrenej pleti.
Ponúkame Vám kompletné ošetrenie pleti kozmetikou GUINOT a luxusné ošetrenie prípravkami Le CHATON a La CHÉVRE.
Pre Vaše namáhané a unavené oči máme pre Vás kompletný očný program.

- Permanent.make up
Ktorá žena by nechcela vyskočiť z postele upravená,s pekne tvarovaným obočím,linkami a perami?Mať make up,ktorý sa nerozmazáva a ktorý nemusí večer odmaľovávať?My Vám takúto možnosť ponúkame v podobe permanentného make upu.

Je to procedúra,ktorá spočíva vo vpravovaní prírodných pigmentov do pokožky a prevádza sa špeciálnym tetovacím prístrojom s garanciou absolútnej hygieny.Ihly,ktoré sa používajú pri práci sú sterilné a vždy len na jedno použitie,pracuje sa v jednorázových rukaviciach.Aj napriek tomu,že sa pozná pod pojmom "Permanentný make up",nenahrádza make up ako taký a žena by nemala pôsobiť prelíčeným dojmom,naopak podčiarkuje črty tváre a koriguje drobné nedostatky krásy.Pigmentácia nie je trvalá,pretože pigmenty sú vstrebávateľné a postupne blednú.Pigmenty držia svoju intenzitu približne 2-4 roky v závislosti od pokožky,kozmetiky ktorá sa používa,od pôsobenia UV žiarenia a v neposlednom rade aj od tónu farby,ktorú sme použili pri práci.

Pred samotným zákrokom sa doporučený tvar a farba odtieňa vopred prekonzultuje a následne sa tvar predkreslí.Pri procedúre sa používa povrchové anestetikum na znecitlivenie tetovaného miesta,zákrok nie je bolestivý,skôr trochu nepríjemný.Samozrejme,záleží na individuálnej citlivosti zákazníčky. Potom nasleduje samotný úkon,ktorý trvá približne 1 hodinu. Bezprostredne po práci je pigmentované miesto trošku podráždené,opuchnuté a začervenané, a permanentný make up je výrazný,ale do týždňa sa všetko krásne vyhojí, pigmentované miesto zbledne.Aby Vám permanentný make up pekne držal,je potrebné celú procedúru zopakovať/prípadne len doplniť alebo stmaviť/ približne o 4 týždne.Potom sa už môžte tešiť z pekne tvarovaného obočia,zvýraznených očí a perí.

-Manikúra-pedikúra
Odborné ošetrenie Vašich rúk a nôh,masáž,odstraňovanie kurích ôk prenechajte našim odborným pracovníkom.

-Rekvalifikačné kurzy
Salon medea s.r.o. je školiace a vzdelávacie stredisko s akreditáciou Ministerstva školstva Slovenskej republiky už od roku 1993. V našom školiacom stredisku vás radi zaškolíme a odborne pripravíme na vykonávanie práce v oblasti kozmetiky,kaderníctva a permanentného make upu.Získate kvalifikovanú prax,odbornú vzdelanosť a certifikát,ktorý vás oprávňuje vykonávať tento druh činnosti.Okrem rekvalifikačných kurzov vykonávame aj doškoľovacie/doplnkové kurzy.Konzultácie po ukončení kurzu sú u nás samozrejmosťou.

Hospodárske informácie

Salón Médea, s.r.o. Bratislava

Obchodné meno

Salón M É D E A, spol. s r.o.

Sídlo

ul. Schneidera Trnavského 4, Bratislava

PSČ

84002

IČO

17327598

IČ DPH

SK2020342885

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 639,00€

Dátum vzniku

05.09.1991

Obrat spoločnosti2018: 82 528€

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Konateľ

Eva Boskovičová

Spoločník

Eva Boskovičová rod. Gallschneiderová, podiel: 100%

Napíšte nám!