ProDenta - zubná technika

Pod hrebeňom 27,
908 51 Holíč
Zobraziť na mape
+421 910 302 329
info@prodenta.sk
www.prodenta.sk

Fotogaléria

ProDenta - zubná technika Holíč, 1ProDenta - zubná technika Holíč, 1ProDenta - zubná technika Holíč, 1

Založenie:

Na trhu sme od roku 2003.

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Najväčší dodávateľ PLANMECA v ČR a SR, zubné súpravy, röntgeny, 3D zobrazovanie

- Zubné súpravy

Zubná súprava Planmeca Sovereign® Classic je najnovšou súpravou s praktickými detailami, ktoré vám uľahčia prácu. Súpravu Planmeca Compact™ i Touch používa viac než 40 000 spokojných užívateľov po celom svete, od privátnych praxí až po veľké univerzitné a nemocničné pracovisko, zatiaľ čo Planmeca Compact™ i Classic je so svojimi štandardnými funkciami ideálnou voľbou pre všeobecnú stomatológiu. Samostatné Planmeca Kreslo™ skvelo doplnia mobilný vozík s nástrojmi alebo súpravu pripevnenú na strope.

- Panoramatické röntgeny

Predstavujeme vám radu 2D a 3D rentgenových prístrojov Planmeca, sofistikovaných všestranných zariadení, ktoré spolu s príslušným softvérom uspokoja všetky vaše potreby v oblasti intraorálneho, extraorálneho a 3D snímkovania.

- CAD/CAM

Nech už vaša ordinácia potrebuje prístroj pre super rýchle intraorálne snímkovanie alebo vysoko presnú zubnú frézu, v našej ponuke špičkových CAD/CAM systémov nájdete všetky nástroje potrebné pre plne integrované počítačom riadené pracovné procesy. Otvorené rozhranie medzi prístrojom a softvérom vám umožňujú zvoliť si len tie nástroje, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim potrebám.

Planmeca CAD/CAM vybavenie pre zubné laboratórium zahŕňa rýchly bezúdržbový stolový scanner, sofistikovaný software pre tvorbu modelov zubných náhrad a presný 5 osový frézovací prístroj.


- Zobrazovací software

Planmeca Romexis® je prvním stomatologickým softwarem na světě, který kombinuje 2D a 3D snímkování s kompletními pracovními postupy využívajícími CAD/CAM, zároveň je možno jej používat s většinou stomatologického vybavení Planmeca. Je dostupný pro operační systémy Apple Mac OS a Microsoft Windows, díky němu budou všechny přístroje a zařízení Planmeca na vaší klinice hladce spolupracovat.

Zaujímavosti:

Sme výhradný dovozca PLANMECA CAD/CAM

Hospodárske informácie

ProDenta - zubná technika Holíč

Obchodné meno

ProDenta s.r.o.

Sídlo

Hubeného 2505/50, Bratislava - mestská časť Rača

PSČ

83153

IČO

36353922

IČ DPH

SK2022172900

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 639,00€

Dátum vzniku

20.04.2006

Obrat spoločnosti2018: 3 184 779€

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Spoločník

MUDr. Michaela Šechny, podiel: 100%

Konateľ

MUDr. Michaela Šechny

Predmet činnosti

Zubná lekárska prax

TOP prémiové firmy