Porsche Inter Auto Slovakia

Adresa: Dolnozemská 7,
85104 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Porsche Inter Auto Slovakia Bratislava, 1Porsche Inter Auto Slovakia Bratislava, 1Porsche Inter Auto Slovakia Bratislava, 1

Založenie:

Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Volkswagen osobné a úžitkové, Škoda, Audi, Seat a Porsche. Od roku 2006 je spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia importér pre značku Porsche.

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu.
Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená piatimi prevádzkami. Tri sú priamo v Bratislave, jedna v Nových Zámkoch a v Nitre.
Sídlo spoločnosti sa nachádza v Bratislave na Dolnozemskej ulici č. 7.

Od roku 2006 je spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia importér vozidiel značky Porsche.
Od mája 2018 otvárame nový samostatný predajný salón značky SEAT.

Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Volkswagen osobné a úžitkové, Škoda, AUDI, SEAT a Porsche, a taktiež predajným miestom jazdených vozidiel pod značkou DasWeltauto.

Zaujímavosti:

Porsche Holding získalo za 60 rokov svojej existencie vo viac ako 20 európskych krajinách, Číne a Južnej Amerike vynikajúcu povesť. Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou s piatimi prevádzkami na Slovensku. Spoločenská zodpovednosť a vysoké etické nároky urobili Porsche Inter Auto tým, čím je dnes: najväčším reťazcom v automobilovom priemysle v rámci Európy.

Compliance znamená pre Porsche Inter Auto ako globálne jednajúcu spoločnosť, že jej zamestnanci dodržujú popri existujúcich zákonoch aj dodatočné morálne zásady, ktoré ich ďaleko prekračujú. V podnikových „Zásadách správania sa (Etický kódex)“ sú tieto princípy obsiahnuté. Platia samozrejme pre všetky úrovne koncernu a všetky krajiny, v ktorých Porsche Holding pôsobí.

Hospodárske informácie

Porsche Inter Auto Slovakia Bratislava

Obchodné meno

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Sídlo

Dolnozemská 7, Bratislava

PSČ

85104

IČO

31319459

IČ DPH

SK2020314472

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

2 854 678,00€

Dátum vzniku

11.03.1992

Obrat spoločnosti2018: 200 526 214€

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Konateľ

Christian Reiter

Konateľ

Mgr. Július Pangrác

Spoločník

Porsche Automotive Investment GmbH, podiel: 0,03%

Spoločník

Porsche Holding Gesellschaft m.b.H., podiel: 99,97%

Napíšte nám!