Penzión Harmónia Ostratice

Adresa: Ostratice 4,
95634 Ostratice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Penzióna reštaurácia Harmónia je vybudovaný so zámerom poskytnúť služby v oblasti stravovania a dočasného ubytovania na vysokej úrovni.

REŠTAURÁCIA:
Priestranná nefajčiarska reštaurácia s kapacitou cez 125 miest vám ponúka nielen príjemné posedenie pri chutnom a kvalitnom jedle, ale taktiež môžete nahliadnuť a ponoriť sa do sveta miešaných nápojov a vín z vínnej pivnice Radošina a ďalších vín z celého sveta.
Okrem moderného interiéru skladajúceho sa z viacerých častí si môžte atmosféru krajiny vychutnať pohľadom z terasy. Interiér sa skladá z hlavnej vstupnej barovej časti, zimnej dlhej záhrady, salóniku a z vnútornej a vonkajšej terasy.

OSLAVY, RODINNÉ a FIREMNÉ AKCIE, CATERING:
Vo všetkých týchto častiach vám vieme ponúknuť uzavretú spoločnosť, kde sa budete cítiť príjemne. Radi vás uvidíme pri príležitosti osláv, svadieb, karov, rôznych stretnutí či už pracovných, alebo súkromných.

UBYTOVANIE:
V našom penzióne nájdete možnosť ubytovania sa v apartmáne pre 4 osoby, dvojlôžkové a jednolôžkové izby-každá s vlastnou kúpeľňou, televízorom, klimatizáciou a prípojkou na internet. V našom penzióne nájdete čaro vidieckeho pokoja, útulného a moderného ubytovania.
V roku 2017 sme pristavili novú budovu v ktorej sa nachádza ďalších sedem dvojlôžkových, moderne zariadených izieb.

Napíšte nám!