Penzión Harmónia Ostratice

Adresa: Ostratice 4,
95634 Ostratice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1Penzión Harmónia Ostratice Ostratice, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Penzióna reštaurácia Harmónia je vybudovaný so zámerom poskytnúť služby v oblasti stravovania a dočasného ubytovania na vysokej úrovni.

REŠTAURÁCIA:
Priestranná nefajčiarska reštaurácia s kapacitou cez 125 miest vám ponúka nielen príjemné posedenie pri chutnom a kvalitnom jedle, ale taktiež môžete nahliadnuť a ponoriť sa do sveta miešaných nápojov a vín z vínnej pivnice Radošina a ďalších vín z celého sveta.
Okrem moderného interiéru skladajúceho sa z viacerých častí si môžte atmosféru krajiny vychutnať pohľadom z terasy. Interiér sa skladá z hlavnej vstupnej barovej časti, zimnej dlhej záhrady, salóniku a z vnútornej a vonkajšej terasy.

OSLAVY, RODINNÉ a FIREMNÉ AKCIE, CATERING:
Vo všetkých týchto častiach vám vieme ponúknuť uzavretú spoločnosť, kde sa budete cítiť príjemne. Radi vás uvidíme pri príležitosti osláv, svadieb, karov, rôznych stretnutí či už pracovných, alebo súkromných.

UBYTOVANIE:
V našom penzióne nájdete možnosť ubytovania sa v apartmáne pre 4 osoby, dvojlôžkové a jednolôžkové izby-každá s vlastnou kúpeľňou, televízorom, klimatizáciou a prípojkou na internet. V našom penzióne nájdete čaro vidieckeho pokoja, útulného a moderného ubytovania.
V roku 2017 sme pristavili novú budovu v ktorej sa nachádza ďalších sedem dvojlôžkových, moderne zariadených izieb.

Napíšte nám!