Penzión a apartmány Moravica

Nová 272,
03203 Liptovský Ján
Zobraziť na mape
+421 950 777 303
recepcia@moravica.sk
moravica.sk


Video v príprave

Fotogaléria

Penzión a apartmány Moravica Liptovský Ján, 1Penzión a apartmány Moravica Liptovský Ján, 1Penzión a apartmány Moravica Liptovský Ján, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Ubytovanie poskytujeme v moderne zariadených dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľnou a vlastným WC, dvojlôžkových izbách s prístelkou.

Apartmán je vybavený spálňou, priestrannou terasou, kompletne zariadenou kuchynkou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC a dvoma priestrannými rolldoor skriňami.

V našej reštaurácii si môžete vychutnať bohaté raňajky formou bufetu, polpenziu, alebo si posedieť na slnečnej terase s výhľadom na okolité hory a bazén. V letných mesiacoch ponúkame aj plnú penziu a stravovanie À la Carte.

Počas pobytu v našom rezorte je Vám k dispozícii súkromné wellness centrum, v letnom období vonkajší nerezový bazén s masážnymi tryskami, detský nerezový bazén, detské ihrisko, trampolína, hojdačky a multifunkčné ihrisko s umelou trávou.

V našej wellness-oddychovej zóne si každý príde na to svoje. Fínska + infra sauna a oddychová zóna sú tým pravým miestom kde načerpáte novú energiu a oddýchnete si od starostí všedných dní.

Naši klienti majú k pobytom vstup do wellness na 1h GRÁTIS. Cena pre neubytovaných hostí je 10€/1h.

Zaujímavosti:

Rezort sa nachádza v krásnom prostredí Nizkych Tatier. Lyžiarske stredisko Opalisko-Závažná Poruba alebo strediská Žiar Dolinky a Jasná nájdete vo vedľajšej doline. V letnej sezóne je tu veľa možností pre turistiku, v okolí nájdete tiež aquaparky Bešeňová a Tatralandia.

Ako bonus všetci naši ubytovaný hostia získajú LIPTOV REGION CARD úplne zdarma. Využite bezplatné cestovanie SKI busom. Zastávka je hneď pri našom penzióne

Otázka

  Odoslať správu