O nás

Adresarfiriem.sk akciová spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti online marketingu už od roku 2009. Prevádzkujeme najväčší portál o slovenských firmách www,adresarfiriem.sk s firemnými videami.

Na našom portáli zobrazujeme kontaktné ale aj hospodárske údaje o viac ako 500.000 firmách. Hospodárske informácie k firmám získavame od spoločnosti Creditreform, najväčšieho poskytovateľa hospodárskych informácií v Európe.

Cieľom portálu Adresarfiriem.sk je realizácia efektívnej prezentácie spoločnosti spolu s fotografiami, textovým popisom, online katalógom a firemným videom. Náš profesionálny tím textárov, kameramanov a marketingových poradcov pomôže vytvoriť firemný profil, tak aby oslovil čo najviac potenciálnych klientov. Adresarfiriem tiež ponúka inovatívne služby v oblasti vývoja webových stránok, search engine marketing a iné online marketingové kanály. 

3.500 klientov, viac ako 1.200 natočených firemných videí a 200.000 návštevníkov portálu www.adresarfiriem.sk hovoria za seba. 

Pozrite si referencie klientov ...

 

PARTNERI

Pri uvádzaní značky na trh a realizácii našich služieb spolupracujeme s významnými a renomovanými médiami

 

 

NAŠE PRODUKTY