NEXTPACK obaly a palety

Adresa: Andreja Hlinku 4614/40,
95501 Topoľčany
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

NEXTPACK obaly a palety Topoľčany, 1NEXTPACK obaly a palety Topoľčany, 1NEXTPACK obaly a palety Topoľčany, 1

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Firma nextPack s.r.o. je dynamická spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti balenia. Rokmi nadobudnúte know-how ponúkame aj naším zákazníkom, ktorí majú možnosť vybrať si zo širokej škály obalových materiálov. Vďaka moderným technológiam dokážeme spracovávať kvalitné materiály od renomovaných svetových výrobcov. Spoločne s dizajnovým centrom vždy hľadáme najefektívnejšie riešenie a v plnej miere sa venujeme požiadavkám zákazníka. Cieľom návrhov je zabezpečiť maximálnu ochranu vašich výrobkov,skladovateľnosť a jednoduchú manipuláciu.

Našími hlavnými partnermi sú nadnárodné spoločnosti pôsobiace v automobilovom, elektrotechnickom, potravinárskom,chemickom a strojárskom priemysle. Spoločnosť sa sústredí na výrobu a spracovanie obalov, ktorými sú:

papier
plast
drevo

Spoločnosť nextPack poskytuje dodávky tovaru systémom Just in Time a kladie dôraz na servis a flexibilitu.

Plastové obaly
Medzi plastový program spoločnosti nextPack s.r.o. zaraďujeme výrobky z kartonplastu (polypropylenových) dosiek, pien a penových profilov, plastových prepravných balení. Vďaka širokému technologickému vybaveniu sme schopní zákazníkovi dodávať komplexné riešenia od prepravných obalov až po vnútorné inzerty zhotovené priamo na mieru zákazníka.

Textilné obaly
Filozofiou spoločnosti NEXTPACK s.r.o. je ponúknuť kvalitné komplexné riešenia v oblasti obalového hospodárstva. Neustále zvyšujúce sa požiadavky a nároky našich zákazníkov posúvajú spoločnosť dopredu a vzhľadom k tomu sme nútení hľadať cesty ako v maximálnej miere vyhovieť zákazníkom.
Preto vznikla myšlienka rozšírenia portfólia výroby spoločnosti o profesionálne šitie obalov pre automobily, elektrotechnický a agro priemysel.

Súčasťou dodávok obalov sú v mnohých prípadoch aj plastové prepravky, paletové boxy alebo kovové konštrukcie pripravované na mieru.

Vysoko odborné skúsenosti v oblasti textílií nám umožňujú nie len vyrábať obaly, ale aj vyvíjať textilné materiály, ktoré sú vhodné na ďalšie spracovanie.

Kartónové obaly
Kartónové obaly sú v dnešnej dobe súčasťou každodenného života. Tieto výrobky majú široký záber použitia a vo veľa prípadoch si to ani neuvedomujeme. Staráme sa o to, aby boli úžitkom samotnému spotrebiteľovi, splnil sa jeho účeľ a záujem.
Pri výbere materiálu pre obal klienta vychádzame predovšetkým z funkčných požiadaviek na konkrétny obal a vieme navrhnúť čo najvhodnejší typ z veľkého množstva druhov materiálu, ktoré sa v papierenskom obalovom priemysle využívajú.

Palety
dodávané naším zákazníkom sú lisované z triedených pozostatkov dreva (napr. staré drevené palety, triesky atď.) Staré drevenné pozostatky sa pri spracovaní melú, sušia a následne zmiešavajú s lepidlom, čím dosiahneme pevnú hmotu, ktorá sa pod vysokým tlakom a teplote lisuje prostredníctvom foriem do požadovaného tvaru. Vďaka tejto technológií výroby dokážeme šetriť náklady na obstaranie palety a tak isto aj šetrenie skladových priestorov.

Obalové materiály

- Stretch fólia
- Lepiace pásky
- Viazacie pásky
- Bublinková fólia
- PE peny
- LDPE, HDPE a ZIP sáčky

Fixácie

- Polyuretánová pena - Intellipack
- Technická pena
- Vzduchové vankúšiky - Airspeed
- Vzduchové bubliny - HC versa
- Papierová výplň - GeoSpeed
- Airbag
- Krabica s fixačnou fóliou
- Ochranné hrany

Ocenenia:

ISO certifikácia
Spoločnosť nextPack s.r.o. disponuje cirtifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008. Firma prenáša na svojich dodávateľov najnáročnejšie požiadávky a tak isto aj na výrobné procesy a technológie spracovania.

Zaujímavosti:

Materiály s ktorými pracujeme patria medzi ekologické obalové prostriedky. Sú šetrné voči životnému prostrediu a ľahko recyklovateľné. Produkty z týchto materiálov vyrábané našou spoločnosťou sú nezávadné voči životnému prostrediu a sú vhodné na opätovné zúžitkovanie ako druhotné suroviny. Preto je všetka naša produkcia zhotovená zo 100% recyklovateľných materiálov.

Vďaka inštalácií fotovoltarickej elektrárne firma už dnes produkuje zelenú energiu, čo nás posúva pred konkurenciu. Na základe tohto kroku nemusíme vystupovať šetrne voči životnému prostrediu iba my, ale aj vy môžte spoločne s nami chrániť našu zelenú krajinu. Preto neváhajte a produkujte s nami obaly lacnejšie a šetrnejšie voči nášmu okoliu.

Hospodárske informácie

NEXTPACK obaly a palety Topoľčany

Obchodné meno

NEXTPACK, s.r.o.

Sídlo

Andreja Hlinku 4614/40, Topoľčany

PSČ

95501

IČO

47489146

IČ DPH

SK2023910339

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

23.10.2013

Obrat spoločnosti2018: 2 769 485€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Milan Španko

Spoločník

Ing. Linda Španko, podiel: 15%

Spoločník

Milan Španko, podiel: 52,50%

Spoločník

Zuzana Španková, podiel: 32,50%

Kartónové obaly ovalové materiály fixačné prvky obaly Topoľčany okres obalové materiály Topoľčany okres kartónové obaly Topoľčany okres papierové obaly Topoľčany okres lepenkové obaly Topoľčany okres drevené obaly Topoľčany okres stretch fólie Topoľčany okres výroba textilu Topoľčany okres textil Topoľčany okres kartónové krabice Topoľčany okres kartónové škatule Topoľčany okres kartonážka Topoľčany okres krabice z kartónu Topoľčany okres kartónové preložky Topoľčany okres prepravné krabice Topoľčany okres kartonplast Topoľčany okres kartonplastové obaly Topoľčany okres klopové krabice Topoľčany okres akologické krabice Topoľčany okres eko-krabice Topoľčany okres eko-škatule Topoľčany okres lepenka Topoľčany okres lepenkové krabice Topoľčany okres boxy z vlnitej lepenky Topoľčany okres papierové škatule Topoľčany okres papierové krabice Topoľčany okres papierové tašky Topoľčany okres papierové sáčky Topoľčany okres papierové vrecká Topoľčany okres tašky z kraftového papiera Topoľčany okres darčekové tašky Topoľčany okres zákuskové krabice Topoľčany okres krabice na torty Topoľčany okres tortové krabice Topoľčany okres výslužkové krabice Topoľčany okres krabice na víno Topoľčany okres potravinarske krabice Topoľčany okres kartonáž Topoľčany okres výroba papiera Topoľčany okres výroba lepenky Topoľčany okres papierové Topoľčany okres lepenkové Topoľčany okres kartónové Topoľčany okres plastové obaly Topoľčany okres antistatické obaly Topoľčany okres plastové boxy Topoľčany okres plastové tuby Topoľčany okres plastové prepravky Topoľčany okres plastové sáčky Topoľčany okres bublinková fólia Topoľčany okres lepiace pásky Topoľčany okres obalové fólie Topoľčany okres LDPE fólie Topoľčany okres fólie na potraviny Topoľčany okres HDPE fólie Topoľčany okres PE- penový polyetylén Topoľčany okres ochranné lepiace fólie Topoľčany okres plastové plomby Topoľčany okres biodegradovateľné fólie Topoľčany okres biodegradovateľné tašky Topoľčany okres recyklovateľné obaly z plastu Topoľčany okres technická fólia Topoľčany okres stohovateľné prepravky Topoľčany okres plastové fľaše Topoľčany okres plastové kanystre Topoľčany okres plastové sudy Topoľčany okres prepravky na mäso Topoľčany okres prepravky na pečivo Topoľčany okres prepravky na pivo Topoľčany okres plastové nádoby Topoľčany okres eco friendly plastové obaly Topoľčany okres potravinárska fólia Topoľčany okres

Otázka

  Odoslať správu