NaturFyt - výživové doplnky

Trenčianska 47,
821 09 Bratislava
Zobraziť na mape
+421 903 700 831
info@naturlekaren.sk
www.naturlekaren.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

NaturFyt - výživové doplnky Bratislava, 1NaturFyt - výživové doplnky Bratislava, 1NaturFyt - výživové doplnky Bratislava, 1

Spádová oblasť klientov:

Prevádzky NaturFyt:
Grosslingova 5, Bratislava
Trenčianska 47, Bratislava

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Natur Fyt - lepšia kvalita života pre každého. Našim zákazníkom sa snažíme pomôcť zlepšiť kvalitu života v širokom rozsahu. Hlavným pilierom tohto zámeru je prevencia a komplexný prístup k riešeniu zdravotných problémov človeka, čiže: zmena životného štýlu, úprava stravy, používanie prírodných prostriedkov a postupov bez nežiadúcich vedľajších účinkov, ale naopak so schopnosťou upevniť zdravie a zlepšiť kondíciu organizmu.

U nás nájdete bio potraviny, bio čaje, bio nápoje, bio kozmetiku, super potraviny. Potrebujete posilniť imunitu ? Potom vysúšajte naše overené produkty z arónie, rakytníka, čučoriedok, goji, mladého jačmeňa, chlorelly, hlivy ustricovej a mnoho ďalších. Odporúčame vám vitamíny a doplnky výživy ako Serrapaptáza, Karnosin komplex ,kyselina hyalurónová alebo kolagén. U nás nájdete pre každého niečo - pre dospelých aj pre deti, ale aj pre športovcov. Ponúkame proteínové nápoje, proteínové prášky, proteínové tyčinky, bio proteín od renomovaných značiek ako napríklad Kompava. Pre všetkých fanúšikov Powerlogy nájdete u nás aj túto značku.

Krása neprichádza iba zvnútra, ale o krásu sa môžete aj zdravo starať. Vyskúšajte overené značky ako Havlíkova Apotéka, Ťuli a Ťuli, Natura Siberica, Biokap alebo Ponio.

Domácnosť sa vám poďakuje ak ju vyčistíte eko čistiacimi prostriedkami na kúpeľňu, WC, podlahy, kuchyňu a celú domácnosť od Tierra Verde.
A pokiaľ neviete aký máte kúpiť darček, máme pre vás skvelé tipy. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou :

- výživové doplnky
- potraviny
- kozmetické prípravky
- zdravotnícke pomôcky
- ekodrogéria

Zaujímavosti:

U nás dostanete všetko pre váš zdravý životný štýl. Predávame kvalitné produkty od overených domácich aj zahraničných výrobcov a značiek ( Weber Naturals, Kompava, Dukan, Pure Nuts, Sonnentor,Grešík valdemar, Rabenhorst, Stoger, Organyc, Nobilis Tilia, Khadí ....).

Naši zákazníci oceňujú kvalitu našich produktov a rýchlosť dodania. Presvedčte sa sami, v ponuke nájdete viac než 4000 položiek. Nákup u nás je jednoduchý, stačí si vybrať produkt, zaplatiť a vybrať pre vás najvýhodnejší spôsob dopravy – kuriér, dobierka alebo osobný odber na dvoch miestach v Bratislave.

Hospodárske informácie

NaturFyt - výživové doplnky Bratislava

Obchodné meno

MANTHA s. r. o.

Sídlo

Konopná 58, Bratislava

PSČ

82105

IČO

36775223

IČ DPH

SK2022372726

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 640,00€

Dátum vzniku

11.05.2007

Obrat spoločnosti2019: 543 026€

Spoločník

Ing. Juraj Markovič, podiel: 50%

Spoločník

Ing. Zuzana Markovič Martini, podiel: 50%

Konateľ

Ing. Juraj Markovič

Konateľ

Ing. Zuzana Markovič Martini

TOP prémiové firmy