MILLMAN - Bezpečnosť práce, Požiarna ochrana

Bakossova 8,
974 01 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
+421 918 720 458
+421 948 061 020
svantner@exteria.sk
www.exteria.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

MILLMAN - Bezpečnosť práce, Požiarna ochrana Banská Bystrica, 1

Založenie:

Značka EXTÉRIA pôsobí na trhu v ČR od roku 2011. V roku 2016 začala pôsobiť na Slovenskom trhu. Svoju činnosť začala rozvíjať a budovať v Ostrave, kde sa presadila aj medzi veľkou konkurenciou, a to vďaka unikátnemu KNOW-HOW. Na tomto základe vytvorila patentovaný a chránený franchisingový koncept EXTÉRIA MARKET, ktorý pôsobí v rámci celej ČR a Extéria sa tak stala poprednou profesionálnou a odbornou spoločnosťou v ČR.

Spádová oblasť klientov:

Slovensko, Česko

Služby, produkty, špecializácia:

Hlavným cieľom je poskytovať outsourcing v zákonnej oblasti bezpečnosti práce BOZP a ochrane pred požiarmi OPP od malých adminov SZČO cez štátnu správu až po veľké priemyselné podniky. Ďalej svoju činnosť v oblasti BOZP a OPP poskytujeme v školstve, zdravotníctve, sieťovým franchisovým konceptom.

Komplexný outsourcing v oblasti bezpečnosti práce a ochrany pred požiarmi.

Hlavnou náplňou činnosti firmy je poskytnúť komplexný a dlhodobý outsourcing v oblasti bezpečnosti práce a ochrane pred požiarmi, podľa platnej legislatívy u našich klientov.

Ponúkame spracovanie všetkej dokumentácie v oblasti BOZP a OPP, podľa platnej legislatívy, profesionálne školenie zamestnancov a vedúcich zamestnancov v oblasti BOZP a OPP, posúdenie požiarneho nebezpečenstva vrátane začlenenia, poradenstvo v BOZP a OPP, predaj výstražného označenia, hasiacich prístrojov. Revízie elektrických spotrebičov a el. inštalácie budov externými dodávateľmi.

Zastupovanie klientov pri kontrolách štátneho odborného dozoru – svoju prácu (dokumentáciu) si vždy obhájime

Úplne ojedinelá služba je zastupovanie našich klientov autorizovaným bezpečnostným technikom, technikom BOZP a OPP, pri kontrolách štátneho odborného dozoru, ktorým je Inšpektorát práce (IP), Hasičský záchranný zbor, Regionálný úrad verejného zdravotníctva (RUVZ).
Pravidelný servis

Naša firma neponúka obyčajnú konzultáciu a nezáväznú prehliadku pracovísk, ako je mnohokrát časté.

Pracovníci firmy navštívia pracovisko klienta, kde vykonajú kontrolnú činnosť, upozornia na nedostatky. Zavedú celú agendu do systému, ktorý stráži termíny jednotlivých školení a revízií. Ďalej potom spolupracujú na odstránení chyb. Administratívna agenda je vedená v centrále a na pobočkách našej spoločnosti. Spracovávame komplexnú odbornú dokumentáciu BOZP a OPP, podľa prevádzkovanej činnosti našich klientov. Ich aktualizácia je v ďalších rokoch úplne zadarmo.
Sme o krok pred legislatívou

Naša spoločnosť má už od svojho vzniku svojich spolupracovníkov zamestnaných v trvalom pracovnom pomere. V súčasnosti to je šestnásť pracovníkov v trvalom pracovnom pomere a 5 na vedľajší pracovný pomer (pre revíznu činnosť).

Technické a materiálne zázemie firmy, neustále vzdelávanie našich zamestnancov s profesionálnym potenciálom vedomostí všetkých predpisov, noriem a zákonov, vytvára predpoklady pre kvalitne a profesionálne odvedenú prácu.

Vnútorný kontrolný systém znižuje možnosť omylu a nekvalitnej práce na minimum. Znalosti našich odborných pracovníkov naproti tomu vytvárajú obrovské spektrum vedomostí, ktoré sú našim klientom plne k dispozícii. V týchto ohľadoch sú výsledky našej firmy neporovnateľné s prácou firiem “obývačkového typu“.

Naši zamestnanci sú pravidelne školení v oblasti BOZP.

Zaujímavosti:

EXTÉRIA je riadnym členom Českej a Slovenskej asociácie franchisingu a pravidelným partnerom Medzinárodnej výstavy pre podnikanie a franchising organizované v ČR a SK.

Otváracie hodiny:

Po: 8:00 - 17:00 Pia: 8:00 - 17:00
Ut: 8:00 - 17:00 So: ZATVORENÉ
St: 8:00 - 17:00 Ne: ZATVORENÉ
Št: 8:00 - 17:00    

Otázka

  Odoslať správu