MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy

Adresa: Pestovateľská 13 (oproti IKEA),
821 04 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava, 1MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava, 1MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava, 1MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava, 1MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava, 1

Založenie:

Sedačky Šípoš sú tu pre Vás už 25 rokov a práve vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme aktívne reagovať na akékoľvek požiadavky našich zákazníkov. Počas dlhých rokov našej existencie sme rozširovali naše obzory a získavali sme potrebné skúsenosti, aby sme Vám vždy prinášali len to najlepšie. Sedačky Vám vyrobíme na MIERU podla Vašich požiadaviek. Vypracovali sme sa z bežnej výroby až na výrobu aj luxusných kožených sedacích súprav najvyššej kvality.

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský a Trnavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Kožené a látkové sedacie súpravy Šípoš vyrobené na Slovensku. Dlhoročné skúsenosti, kvalita, funkčnosť a jedinečný dizajn. Vyhovieme každému zákazníkovi a sedačku vyrobíme na mieru.

Jednoducho sedačky ako stvorené pre vaše každodenné pohodlie a relax v bežnom živote.

Naučili sme sa dbať na výber kvalitného materiálu, získali sme praktické zručnosti v oblasti výroby. Sedačky Milénium je dynamicky rozvíjajúca sa firma a sme neustále pripravení čeliť novým podnetom a výzvam. Dôkazom je aj zvyšujúci sa počet zákazníkov, ktorí sa radi vracajú do predajní a opätovne vkladajú svoju dôveru do našich rúk. Vieme, že každý zákazník je individualista, ktorý od predajcu očakáva príjemný prístup a dlhoročné skúsenosti – a presne to môžete nájsť práve u nás!

Chceme Vám neustále prinášať len to najlepšie – a to sa týka aj výrobných materiálov. Firma Milénium ponúka špičkové materiály vysokej kvality. Našou prioritou je Vaša spokojnosť – a my s istotou vieme, že kvalitný poťahový materiál je základom každej dobrej sedacej súpravy. Všetky látky prechádzajú prísnou kontrolou odolnosti a Vy tak máte záruku, že sa do Vašej obývacej miestnosti dostane vždy kúsok nábytku s overenou kvalitou vybraného materiálu. Výber je len na Vás - sami si môžete vybrať z množstva ponúkaných poťahových materiálov dostupných v rôznych farebných prevedeniach. Všetky sú vysoko kvalitné, ľahko sa udržujú a čistia.

Každý z nás sa nevie dočkať, ako si po dlhom dni dopraje vytúžený oddych. Ten si najčastejšie doprajeme na sedacej súprave v obývačke. Sadneme si pred televíziu, či k obľúbenej knižke, pričom od svojej sedačky očakávame spoľahlivosť a maximálny komfort. Všetky sedacie súpravy značky Milénium sú plne funkčné a odolné voči vyššiemu náporu a ťahu. Sú určené na každodenné používanie a vďaka kvalitnej konštrukcii a špičkovému poťahovému materiálu držia svoj tvar a nepodliehajú poškodeniu ani po dlhej dobe používania. Nemusíte sa báť zošúchaného materiálu, ani hlbokých prepadlín – sedacie súpravy Milénium vydržia!

Prišla k Vám nečakaná návšteva a Vy nemáte posteľ navyše? Pre sedačky Milénium to je nie žiaden problém! Sedacie súpravy značky Milénium sú nesmierne praktické a disponujú ľahko prístupným rozkladacím mechanizmom, vďaka čomu sa Vaša sedačka behom pár sekúnd zmení na praktické lôžko a poskytuje tak pohodlný spánok pre Vás alebo Vašich hostí.

Zaujímavosti:

Naše sedacie súpravy slúžia už tisícom spokojných zákazníkom nielen na Slovensku, ale aj v susedných krajinách a Veľkej Británii.
V rámci služieb naším zákazníkom tak zabezpečujeme nielen rozvoz po selej SR, ale tovar vynesieme až do bytu a vykonáme odbornú montáž.

Sedačku na mieru Vám vyrobíme podľa vašich predstáv, Vy si musíte len zmerať priestor tak, aby do neho presne zapadla.

Potom stačí len vybrať sedaciu súpravu z našej ponuky, ktorej rozmery upravíme na základe Vašich požiadaviek. Vyberiete si poťah, farbu nôh a zostavu. Pri tom všetkom Vám samozrejme pomôžu odborníci v našich showroomoch.

Hospodárske informácie

MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava

Obchodné meno

MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy, s.r.o.

Sídlo

Ludanická 354/35, Chrabrany

PSČ

95501

IČO

46418571

IČ DPH

SK2023375233

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

09.11.2011

Obrat spoločnosti2018: 805 153€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Peter Šípoš

Spoločník

Peter Šípoš, podiel: 100%

Napíšte nám!