MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy

Adresa: Pestovateľská 13 (oproti IKEA),
821 04 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava, 1MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava, 1MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava, 1

Založenie:

Sedačky Šípoš sú tu pre Vás už 25 rokov a práve vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme aktívne reagovať na akékoľvek požiadavky našich zákazníkov. Počas dlhých rokov našej existencie sme rozširovali naše obzory a získavali sme potrebné skúsenosti, aby sme Vám vždy prinášali len to najlepšie. Sedačky Vám vyrobíme na MIERU podla Vašich požiadaviek. Vypracovali sme sa z bežnej výroby až na výrobu aj luxusných kožených sedacích súprav najvyššej kvality.

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský a Trnavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Kožené a látkové sedacie súpravy Šípoš vyrobené na Slovensku. Dlhoročné skúsenosti, kvalita, funkčnosť a jedinečný dizajn. Vyhovieme každému zákazníkovi a sedačku vyrobíme na mieru.

Jednoducho sedačky ako stvorené pre vaše každodenné pohodlie a relax v bežnom živote.

Naučili sme sa dbať na výber kvalitného materiálu, získali sme praktické zručnosti v oblasti výroby. Sedačky Milénium je dynamicky rozvíjajúca sa firma a sme neustále pripravení čeliť novým podnetom a výzvam. Dôkazom je aj zvyšujúci sa počet zákazníkov, ktorí sa radi vracajú do predajní a opätovne vkladajú svoju dôveru do našich rúk. Vieme, že každý zákazník je individualista, ktorý od predajcu očakáva príjemný prístup a dlhoročné skúsenosti – a presne to môžete nájsť práve u nás!

Chceme Vám neustále prinášať len to najlepšie – a to sa týka aj výrobných materiálov. Firma Milénium ponúka špičkové materiály vysokej kvality. Našou prioritou je Vaša spokojnosť – a my s istotou vieme, že kvalitný poťahový materiál je základom každej dobrej sedacej súpravy. Všetky látky prechádzajú prísnou kontrolou odolnosti a Vy tak máte záruku, že sa do Vašej obývacej miestnosti dostane vždy kúsok nábytku s overenou kvalitou vybraného materiálu. Výber je len na Vás - sami si môžete vybrať z množstva ponúkaných poťahových materiálov dostupných v rôznych farebných prevedeniach. Všetky sú vysoko kvalitné, ľahko sa udržujú a čistia.

Každý z nás sa nevie dočkať, ako si po dlhom dni dopraje vytúžený oddych. Ten si najčastejšie doprajeme na sedacej súprave v obývačke. Sadneme si pred televíziu, či k obľúbenej knižke, pričom od svojej sedačky očakávame spoľahlivosť a maximálny komfort. Všetky sedacie súpravy značky Milénium sú plne funkčné a odolné voči vyššiemu náporu a ťahu. Sú určené na každodenné používanie a vďaka kvalitnej konštrukcii a špičkovému poťahovému materiálu držia svoj tvar a nepodliehajú poškodeniu ani po dlhej dobe používania. Nemusíte sa báť zošúchaného materiálu, ani hlbokých prepadlín – sedacie súpravy Milénium vydržia!

Prišla k Vám nečakaná návšteva a Vy nemáte posteľ navyše? Pre sedačky Milénium to je nie žiaden problém! Sedacie súpravy značky Milénium sú nesmierne praktické a disponujú ľahko prístupným rozkladacím mechanizmom, vďaka čomu sa Vaša sedačka behom pár sekúnd zmení na praktické lôžko a poskytuje tak pohodlný spánok pre Vás alebo Vašich hostí.

Zaujímavosti:

Naše sedacie súpravy slúžia už tisícom spokojných zákazníkom nielen na Slovensku, ale aj v susedných krajinách a Veľkej Británii.
V rámci služieb naším zákazníkom tak zabezpečujeme nielen rozvoz po selej SR, ale tovar vynesieme až do bytu a vykonáme odbornú montáž.

Sedačku na mieru Vám vyrobíme podľa vašich predstáv, Vy si musíte len zmerať priestor tak, aby do neho presne zapadla.

Potom stačí len vybrať sedaciu súpravu z našej ponuky, ktorej rozmery upravíme na základe Vašich požiadaviek. Vyberiete si poťah, farbu nôh a zostavu. Pri tom všetkom Vám samozrejme pomôžu odborníci v našich showroomoch.

Hospodárske informácie

MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy Bratislava

Obchodné meno

MILÉNIUM Šípoš sedacie súpravy, s.r.o.

Sídlo

Ludanická 354/35, Chrabrany

PSČ

95501

IČO

46418571

IČ DPH

SK2023375233

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

09.11.2011

Obrat spoločnosti2018: 805 153€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Peter Šípoš

Spoločník

Peter Šípoš, podiel: 100%

Napíšte nám!