MARTY.sk - originálne darčeky

Adresa: Viničky 39/17,
949 11 Nitra

Fotogaléria

MARTY.sk - originálne darčeky Nitra, 1MARTY.sk - originálne darčeky Nitra, 1MARTY.sk - originálne darčeky Nitra, 1

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Marty.sk - Internetová stránka ktorá ponúka široký sortiment originálnych darčekov pre každého. Z ponuky si môžete vybrať darčeky všetkých druhov ako aj personalizované darčeky. Iba zadáte vlastný text a my sa postaráme o ostatné.

Vitajte v darčekovom internetovom obchode. Bez ohľadu na príležitosť máme fantastický výber osobných darčekov, z ktorých si môžete vybrať.Ponúkajú dokonalý spôsob, ako ukázať niekomu, ako vám na ňom záleží. Či už nakupujete pre priateľa alebo člena rodiny, určite nájdete perfektný darček pri prehliadaní našich webových stránok, ktorý je plný unikátnych a nezabudnuteľných darčekov. Jediným problémom bude rozhodnutie, ktorý z našich skvelých darčekov si vyberiete!

Zaujímavosti:

Predmety s vlastným textom

Darčeky ktoré hovoria "Ďakujem ti", "Milujem ťa" alebo "Gratulujeme", sú jednoducho určené na to, aby sa niekto cítil výnimočne. Prispôsobte svoj zvolený darček špeciálnou správou a môžete vytvoriť niečo špeciálne na celý život. A čokoľvek chcete povedať vás nebude veľa stáť. Naše ceny sú nastavené tak, aby si personalizovaný darček mohol dovoliť úplne každý, bez ohľadu na váš rozpočet.

Otázka

  Odoslať správu