LEDeco - svietidlá

Adresa: Sládkovičova 37/A,
97405 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

LEDeco - svietidlá Banská Bystrica, 1LEDeco - svietidlá Banská Bystrica, 1LEDeco - svietidlá Banská Bystrica, 1LEDeco - svietidlá Banská Bystrica, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Naša spoločnosť sa v prvom rade zaoberá návrhom vhodného osvetlenia do Vášho domčeka, apartmánu či rezidencie alebo komerčných priestorov s ohliadnutím na použitie najnovších LED technológií a dizajnov.

Naše návrhy však nenesú len typizované a štandardne dostupné značky či riešenia ale vo veľkej miere sa snažíme do priestoru vniesť aj originalitu a pocit užívateľského komfortu pre klientov a to práve použitím optických vlákien, vhodného riadenia či prostredníctvom iných osvetľovacích technológií nie štandardne dostupných na trhu.

Práve preto sme partnerom pre klientov, ktorí hľadajú niečo ojedinelé, iné a vysoko originálne no pritom pri zachovaní dobrej funkčnosti a estetiky.

Okrem typizovaného sortimentu a klasického návrhu osvetlenia sa venujeme aj atypickej výrobe LED osvetlenia na mieru. Máme kapacity, chuť a čas venovať sa návrhu na mieru a riešiť Vaše neštandardné požiadavky na osvetlenie pre váš rodinný dom či komerčné aplikácie.

Okrem vlastnej vyvíjanej elektroniky, riadiacich kontrolérov, ochranných obvodov, sme od nášho vzniku založili vlastné produktové rady:

* FOSALI® - kolekcia unikátnych nadrozmerných lustrov a veľkoplošných svietidiel na báze optotechniky

* MASTER - LED pásy s nadštandardnými riešeniami, efektivitami a kvalitami

* LongRUN - LED pásy pre super dlhé línie s napájaním z jedného bodu až do dĺžky 100m! Ideálne riešenie pre obchodné centrá, hotely, kasína, veľkokapacitné rezidencie atď.

Zaujímavosti:

Disponujeme vlastnými výrobnými strojmi CNC a výrobnými kapacitami o ploche cca 1200m2.
Väčšina našich produktov akými sú LED pásy MASTER, hliníkové profily, napájacie zdroje a vybrané svietidlá ako aj najkomplexnejší sortiment optických vlákien v strednej Európe (pre výrobu hviezneho a kryštálového neba) máme skladom ihneď k odberu.

Hospodárske informácie

LEDeco - svietidlá Banská Bystrica

Obchodné meno

LEDeco solution, s.r.o.

Sídlo

Sládkovičova 37/A, Banská Bystrica

PSČ

97405

IČO

44845049

IČ DPH

SK2022846265

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

02.07.2009

Obrat spoločnosti2017: 522 779€

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Konateľ

Jozef Slivka

Konateľ

Marianna Slivková

Konateľ

Tomáš Fišer

Spoločník

Jozef Slivka, podiel: 50%

Spoločník

Marianna Slivková, podiel: 50%

Napíšte nám!