Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite

Adresa: Kuneradská cesta 453/24,
013 13 Rajecké Teplice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Spa Aphrodite Vám poskytne nielen liečivú silu prameňov a relax, ale aj komfortné ubytovanie s nádychom luxusu spojené s gastronomickým zážitkom.

Poskytuje klientom jedinečný komfort kombináciou ubytovania a procedúr poskytovaných pod jednou strechou.

Interiér hotela Aphrodite v antickom štýle dodáva hotelu netradičnú atmosféru pohody a luxusu. Klientom je zdarma k dispozícii voľný vstup do Termálnych bazénov (vnútorné i vonkajšie bazény), Saunového sveta a fitness.
Balnelogické stredisko vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru. Celková ubytovacia kapacita hotela je 87 stálych lôžok.

Hotel situovaný v centre kúpeľného mestečka, premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite, v ktorom hostia absolvujú všetky procedúry.
Hotel Aphrodite Palace /bývalý hotel Veľká Fatra/ prešiel v uplynulých rokoch rekonštrukciou a dnešnú podobu nadobudol v roku 2014. Hotel má vynikajúcu polohu v centre mestečka a ponúka spolu 111 izieb.
S kúpeľným domom Aphrodite hotel spája presklené premostenie, vďaka ktorému prejdú hostia „suchou nohou" priamo k vodnému a saunovému svetu, moderne vybavenému estetickému štúdiu Aphrodite beauty, či k ostatným liečebným a relaxačným procedúram.
Hotelu Aphrodite Palace dominuje veľkolepá štýlová lobby a reštaurácia zdobená mramorom, ónyxom, 24-karátovým zlatom. Koncept reštaurácie Aphrodite Palace s kapacitou 205 hostí vznikal za asistencie jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Mariána Fila z kaštieľa Afrodita Čereňany. V súlade s najnovšími trendami tu nájdete nielen širokú ponuku medzinárodnej kuchyne, ale i obľúbené domáce špeciality.
Hoteloví hostia majú k dispozícii zmenáreň na recepcii hotela, free WiFi internet na izbách a v lobby, 2 konferenčné salóniky pre 25 a 35 osôb.
Vybavenie izieb: TV/sat, telefón, chladnička, trezor,kúpeľňa s WC, fén, papuče a župan na zapožičanie. Niektoré izby majú klimatizáciu.
Klientom je zdarma k dispozícii voľný vstup do Termálnych bazénov (vnútorné i vonkajšie bazény), Saunového sveta a fitness.

Komplex apartmánov s najvyšším štandardom ubytovania sa nachádza v areáli vonkajších bazénov pri hoteli Aphrodite.
4 prezidentské apartmány poskytujú pohodlie a luxus, ktorý uspokojí požiadavky najnáročnejších klientov. Bezplatné parkovanie je možné na parkovisku v bezprostrednej blízkosti komplexu. V budove je výťah. Ubytovaní klienti ocenia osobný prístup, 24-hodinový servis, ale napr. i možnosť poskytnutia masáže priamo v apartmáne.

Hospodárske informácie

Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice

Obchodné meno

APHRODITE - Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, s.r.o.

Sídlo

Panenská 33, Bratislava

PSČ

81103

IČO

36006297

IČ DPH

SK2020451224

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

2 835 096,00€

Dátum vzniku

12.07.1996

Obrat spoločnosti2018: 1 421 533€

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Konateľ

Zdenek Miškolci

Spoločník

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice a.s., podiel: 10,00%

Napíšte nám!