Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite

Adresa: Kuneradská cesta 453/24,
013 13 Rajecké Teplice
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Spa Aphrodite Vám poskytne nielen liečivú silu prameňov a relax, ale aj komfortné ubytovanie s nádychom luxusu spojené s gastronomickým zážitkom.

Poskytuje klientom jedinečný komfort kombináciou ubytovania a procedúr poskytovaných pod jednou strechou.

Interiér hotela Aphrodite v antickom štýle dodáva hotelu netradičnú atmosféru pohody a luxusu. Klientom je zdarma k dispozícii voľný vstup do Termálnych bazénov (vnútorné i vonkajšie bazény), Saunového sveta a fitness.
Balnelogické stredisko vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru. Celková ubytovacia kapacita hotela je 87 stálych lôžok.

Hotel situovaný v centre kúpeľného mestečka, premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite, v ktorom hostia absolvujú všetky procedúry.
Hotel Aphrodite Palace /bývalý hotel Veľká Fatra/ prešiel v uplynulých rokoch rekonštrukciou a dnešnú podobu nadobudol v roku 2014. Hotel má vynikajúcu polohu v centre mestečka a ponúka spolu 111 izieb.
S kúpeľným domom Aphrodite hotel spája presklené premostenie, vďaka ktorému prejdú hostia „suchou nohou" priamo k vodnému a saunovému svetu, moderne vybavenému estetickému štúdiu Aphrodite beauty, či k ostatným liečebným a relaxačným procedúram.
Hotelu Aphrodite Palace dominuje veľkolepá štýlová lobby a reštaurácia zdobená mramorom, ónyxom, 24-karátovým zlatom. Koncept reštaurácie Aphrodite Palace s kapacitou 205 hostí vznikal za asistencie jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Mariána Fila z kaštieľa Afrodita Čereňany. V súlade s najnovšími trendami tu nájdete nielen širokú ponuku medzinárodnej kuchyne, ale i obľúbené domáce špeciality.
Hoteloví hostia majú k dispozícii zmenáreň na recepcii hotela, free WiFi internet na izbách a v lobby, 2 konferenčné salóniky pre 25 a 35 osôb.
Vybavenie izieb: TV/sat, telefón, chladnička, trezor,kúpeľňa s WC, fén, papuče a župan na zapožičanie. Niektoré izby majú klimatizáciu.
Klientom je zdarma k dispozícii voľný vstup do Termálnych bazénov (vnútorné i vonkajšie bazény), Saunového sveta a fitness.

Komplex apartmánov s najvyšším štandardom ubytovania sa nachádza v areáli vonkajších bazénov pri hoteli Aphrodite.
4 prezidentské apartmány poskytujú pohodlie a luxus, ktorý uspokojí požiadavky najnáročnejších klientov. Bezplatné parkovanie je možné na parkovisku v bezprostrednej blízkosti komplexu. V budove je výťah. Ubytovaní klienti ocenia osobný prístup, 24-hodinový servis, ale napr. i možnosť poskytnutia masáže priamo v apartmáne.

Hospodárske informácie

Kúpele Rajecké Teplice Aphrodite Rajecké Teplice

Obchodné meno

APHRODITE - Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, s.r.o.

Sídlo

Panenská 33, Bratislava

PSČ

81103

IČO

36006297

IČ DPH

SK2020451224

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

2 835 096,00€

Dátum vzniku

12.07.1996

Obrat spoločnosti2017: 1 352 611€

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Konateľ

Zdenek Miškolci

Spoločník

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice a.s., podiel: 100%

Napíšte nám!