Vyhľadávaniue

Kozmetické salóny - celkovo 7 výsledkov

Andrea Szalaiová Dermaefekt

Budatínska 81,
85106 Bratislava

Kozmetický salón Febian

Janka Kráľa 2,
974 01 Banská Bystrica

Kozmetický Salón Ľubica

Hurbanova 772,
91501 Nové Mesto nad Váhom

Lucia Krajci Permanent Makeup

Jánošíkova 4989,
97901 Rimavská Sobota

Salón M É D E A

ul. Schneidera Trnavského 4,
84101 Bratislava

ŠTÚDIO R, s.r.o.

Horná 34,
97401 Banská Bystrica

Zuzana Gabalcová

Golianova 27,
91702 Trnava


Kozmetické salóny

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru kozmetické salóny na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako kozmetický salón, kozmetické služby, salón krásy, líčenie, starostlivosť o pleť, čistenie pleti na Slovensku.

Na Slovensku máme mnoho salónov krásy. Z nich si vyberte kozmetický salón, ktorý k Vám bude nie len blízko, ale odvedie tiež kvalitnú a esteticky dokonalú prácu, po ktorej sa budete cítiť, ako znovuzrodená. Hľadajte si tiež taký salón, ktorý sa precízne postará aj o pánov.

Chcete si upraviť nechty na manikúre, či pedikúre, nechať sa učesať profesionálom v kaderníctve, nechať si vymasírovať unavené telo na masáži, opáliť sa v soláriu, či nalíčiť sa na svadbu? Všetko pohromade, ale aj jednotlivé služby zvlášť si nájdete vo svojom obľúbenom kozmetickom štúdiu.

Zamerajte sa na jednotlivé kroky, na základe ktorých sa rozhodnete pre konkrétny kozmetický salón. Čistenie a ošetrenie pleti a tela, permanentný make up, líčenie, depilácie, masáže, výplne pier, hair tattoo, laserová epilácia a mnoho ďalších.

 V dobrom kozmetickom salóne Vám ponúknu aj doplnkové služby, ako profesionálne poradenstvo a predaj kvalitnej a špecifikovanej kozmetiky, školenia a kurzy. Takisto Vám vedia ponúknuť aj lekárske zákroky aplikované špičkovými odborníkmi. Vyberte si svoj salón aj podľa nadštandardných  služieb ako napríklad omladzovacie kúry, liečbu celulitídy a rôzne fit programy.

Okrem blízkosti k vášmu bydlisku, či pracovisku je  dôležitým faktorom aj prostredie salónu, v ktorom sa budete cítiť dobre, hudba svetlo a samozrejme odborníci, od ktorých budete vychádzať vždy krajší, oddýchnutí a s úsmevom na tvári.

Či už hľadáte kozmetický salón kvôli jednoduchším zákrokom, ako úprava obočia a mihalníc, depilácie tváre a tela, alebo dlhé masáže a zložité účesy, všetko si to vyhľadáte na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Kozmetické salóny Bratislava, Kozmetické salóny Banská Bystrica, Kozmetické salóny Bratislava - mestská časť Petržalka, Kozmetické salóny Trnava, Kozmetické salóny Bratislava - mestská časť Ružinov, Kozmetické salóny Trenčín, Kozmetické salóny Nitra, Kozmetické salóny Žilina, Kozmetické salóny Poprad, Kozmetické salóny Prešov a v ďalších.