KLÍMA, s.r.o.

Stará Vajnorská 17,
83104 Bratislava
Zobraziť na mape
0800 777 700
02 202 830 29
obchod@klimainfo.sk
www.klimainfo.sk
www.klimaobchod.sk


Video v príprave

Služby, produkty, špecializácia:

TEPELNÉ ČERPADLÁ

Vo vykurovaní sa zameriavame najmä na pokrokové technológie a obnoviteľné zdroje energie - tepelné čerpadlá. Poskytujeme komplexné služby vrátane spracovania projektovej dokumentácie a bezplatného poradenstva.

Postupom času sa naša spoločnosť vyprofilovala na jedného z najvýznamnejších dodávateľov tepelných čerpadiel na Slovensku. Kým väčšina dodávateľov na Slovensku sa zameriava na predaj a inštaláciu tepelných čerpadiel od jedného výrobcu, naša spoločnosť ponúka tepelné čerpadlá od približne 10 popredných výrobcov.

Nesnažíme sa predávať naše zásoby a nie sme závislí ani na jednom našom dodávateľovi, preto môžeme skutočne objektívne zhodnotiť Vaše potreby a následne navrhnúť ideálne riešenie za Vami akceptovateľnú cenu. V závislosti od požiadavky na kvalitu, komfort, prevádzkové a ďalšie parametre vieme optimalizovať vstupné investičné a prevádzkové náklady.

Ponúkame tepelné čerpadlá najvyššej kvality Daikin, nižšej triedy od ostatných japonských výrobcov Fujitsu, Panasonic, Mitsubishi, Gree a Toshiba, až po lacnejšie tepelné čerpadlá kórejských výrobcov ako LG a podobne. V našej ponuke nájdete aj tepelné čerpadlá vyrobené v číne ale len tej najvyššej kvality na úrovni minimálne rovnej kórejským výrobcom.

KLIMATIZÁCIA CHLADENIE A MRAZENIE

Naša ponuka klimatizácií zahŕňa v sebe klimatizácie do bytov, klimatizácie do kancelárií, split a multisplit klimatizácie a centrálne klimatizácie od výrobcov klimatizácií ako sú: Daikin, GREE, Fujitsu, Toshiba, Midea, Panasonic, LG a ďalších.

ODBORNÁ MONTÁŽ A SERVIS

Predávame produkty ktoré vieme a sme oprávnení odborne nainštalovať a v prípade problémov aj odborne opraviť. Pre celý sortiment zebezpečíme aj jeho údržbu, alebo predaj príslušenstva a spotrebného materiálu.

Hospodárske informácie

KLÍMA, s.r.o. Bratislava

Obchodné meno

KLÍMA, s.r.o.

Sídlo

Stará Vajnorská 17, Bratislava

PSČ

83104

IČO

44794410

IČ DPH

SK2022842481

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

18.06.2009

Obrat spoločnosti2019: 939 754€

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Spoločník

Miriam Oslanecová, podiel: 100%

Konateľ

Peter Oslanec

TOP prémiové firmy