Kaderníctvo Ružinov

Tomášikova 5,
821 01 Bratislava - Ružinov
Zobraziť na mape
+421 919 380 308
of.kubagroup@gmail.com
www.kadernictvoruzinov.sk

Video prezentácia

Fotogaléria

Kaderníctvo Ružinov Bratislava - Ružinov, 1Kaderníctvo Ružinov Bratislava - Ružinov, 1Kaderníctvo Ružinov Bratislava - Ružinov, 1

Založenie:

Kaderníctvo Ružinov sme pre Vás otvorili 17.4.2023 v Bratislave - časť Ružinov.

Spádová oblasť klientov:

Najlepšie kaderníctvo a teda kaderníctvo Ružinov nájdete na adrese : Tomášikova 5, Bratislava - Ružinov. Nájdete tam vynikajúce kaderníctvo s moderným interiérom a špičkovými kaderníkmi.
Ak hľadáte štýlový účes a profesionálnu starostlivosť o vlasy, toto kaderníctvo je ideálnou voľbou pre vás.

Služby, produkty, špecializácia:

Ponúkame pre Vás :

Profesionálnu úpravu brady a fúzov za tie najlepšie ceny v Ružinove. (hovorí sa, že zmena je život a niekedy je potrebné skúsiť niečo nové...Nechajte strih Vašej brady či fúzov na profesionáloch, pri strihu fúzov je najdôležitejšie, aby sa páčil hlavne Vám, ľahko sa udržiaval a samozrejme bol plne hygienický)
Úprava brady a fúzov ( 5,50€ - 20min.)
Skrátenie fúzov (2,50€ - 12min.)
Styling (1,50€ - 15min.)

Naše kaderníctvo má otvorené brány nie len pre dospelých ale aj pre detských klientov :-) Naše milé kaderníčky sa postarajú o to, aby strihanie u nás prebehlo bez plaču. Vaše dieťa nielen skvelo ostriháme, ale postaráme sa aj o to, aby u nás necítilo žiaden strach a chcelo sa s radosťou vrátiť.
V kaderníctve Ružinov nepotrebujeme vopred žiadne objednávky! Stačí jednoducho prísť ku nám bez nutnosti predchádzajúceho objednania a s radosťou sa postaráme o váš nový vzhľad. Naši zruční kaderníci s bohatými skúsenosťami a kreativitou sú pripravení poskytnúť vám výnimočnú starostlivosť o vlasy.Sme presvedčení, že návšteva nášho kaderníctva Ružinov bude pre vás jedinečným zážitkom. Odídete od nás ako nový človek, plný sebavedomia a spokojnosti s výsledkom. Našim cieľom je poskytnúť vám nielen kvalitné služby, ale aj príjemnú atmosféru, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a uvoľnene.

Naše kaderníctvo v Ružinove je vybavené najmodernejšou technológiou a využívame len najkvalitnejšie produkty pre vaše vlasy. Nech už máte záujem o strihanie, farbenie, úpravu účesu alebo iné štýlové úpravy, môžete sa spoľahnúť na našich odborníkov, ktorí vám poradia a prispôsobia sa vašim individuálnym potrebám. Takže neváhajte! Príďte k nám do kaderníctva Ružinov a dovoľte nám ukázať vám, ako môžeme transformovať váš vzhľad a priniesť vám novú dávku sebavedomia.

Zaujímavosti:

Nevyžadujeme objednávky vopred ! Ku nám stačí prísť bez objednania - s radosťou sa postaráme o Váš nový vzhľad ;-)

Z kaderníctva Ružinov odídete ako nový človek.

Zaradené v kategóriách