IZOTRANS

Adresa: Strojnícka 9,
08006 Prešov
  Zobraziť na mape

Založenie:

Spoločnosť Izotrans s.r.o. bola založená v roku 1996 a zaoberá sa výrobou nadstavieb na nákladné vozidla.

Služby, produkty, špecializácia:

IZOTRANS Prešov - nadstavby pre vozidlá plachtové, skriňové, pekárenské, izotermické, chladiarenské, mraziarenské.

Zákazníkom vieme poskytnúť úpravy dodávkových vozidiel na rôzne druhy prepravy ako FNA, FRC, ADR, pohrebné vozidlá, pojazdná predajne a rôzne špeciálne nadstavby.

Naša spoločnosť sa tiež venuje dostavbám a prestavbám vozidiel ktoré zahŕňajú montáž druhého radu sedadiel, deliacich priečok a okien s homologizáciou, montáž podláh, obkladov a kotviacich prvkov.

Nadstavby sa vyrábajú vlastnou technológiou a ich rozmerové a typové prevedenie sa upravuje podľa priania zákazníka. Tieto nadstavby je možne montovať na všetky homologizované podvozky schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky. Zároveň pre zákazníkov poskytuje vyhotovenie protokolu o skúške podľa pokynu MDVRR SR 13/2013 nutné k prihláseniu vozidla na odbore dopravy.

V prípade potreby sme schopný poskytnúť zákazníkom kompletnú ponuku aj s rôznymi doplnkami ako napr. chladiarenské zariadenia CARRIER, THERMO KING, ZANOTTI, hydraulické zdvíhacie plošiny DHOLLANDIA, hydraulické ruky, úpravy interiéru nadstavby na prevoz konfekcie, zadráhovanie nadstavby na prevoz mäsa vo vise, montáž spacích nadstavieb a spojlerov a ďalšie ponuky podľa priania zákazníka.

Zaujímavosti:

Nadstavby vyrábané firmou IZOTRANS s.r.o. Prešov sú schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky.
Spoločnosť vlastní certifikát riadenia kvality podľa normy DIN EN ISO 9001.
Pre výrobu chladiarenských a mraziarenských nadstavieb naša spoločnosť vlastní ATP certifikát o tepelne izolačných vlastnostiach nadstavieb vydaný TSU Piešťany.

Hospodárske informácie

IZOTRANS Prešov

Obchodné meno

IZOCAR s.r.o.

Sídlo

Slovenská 69, Prešov

PSČ

08001

IČO

51813611

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

10.07.2018

Obrat spoločnosti2018: 147 592€

Konateľ

Pavol Jenčko

Spoločník

Pavol Jenčko, podiel: 100%

Napíšte nám!