IZOCAR s.r.o.

Petrovanská 32,
08005 Prešov
Zobraziť na mape
0948 224 425
0903 903 697
izocar@izocar.sk
www.izocar.sk

Fotogaléria

IZOCAR s.r.o. Prešov, 1IZOCAR s.r.o. Prešov, 1IZOCAR s.r.o. Prešov, 1

Založenie:

Spoločnosť IZOCAR s.r.o. bola založená v roku 2018 a zaoberá sa výrobou nadstavieb na nákladné vozidlá.

Služby, produkty, špecializácia:

Vo svojom výrobnom programe máme výrobu rôznych druhov nadstavieb ako plachtové, skriňové, pekárenské, izotermické, chladiarenské, mraziarenské. Zároveň vieme zákazníkom poskytnúť úpravy dodávkových vozidiel na rôzne druhy prepravy ako FNA, FRC, ADR, pohrebné vozidlá, pojazdná predajne a rôzne špeciálne nadstavby.
Naša spoločnosť sa tiež venuje dostavbám a prestavbám vozidiel ktoré zahŕňajú montáž druhého radu sedadiel, deliacich priečok a okien s homologizáciou, montáž podláh, obkladov a kotviacich prvkov.

Nadstavby sa vyrábajú vlastnou technológiou a ich rozmerové a typové prevedenie sa upravuje podľa požiadaviek zákazníkov. Nadstavby z našej ponuky je možné montovať na všetky homologizované podvozky schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky a prevedenia podliehajú vyhláške o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách.

Zároveň pre zákazníkov poskytuje vyhotovenie protokolu o skúške podľa pokynu MDVRR SR 13/2013 nutné k prihláseniu vozidla na odbore dopravy pri dostavbe jednotlivo dokončovaného vozidla alebo vieme poradiť a pomôcť pri prestavbe jednotlivo dokončovaného vozidla.

Predaj, montáž a servis hydraulických plošín a predaj hydralických rúk

Na všetky nadstavby a vozidla naša spoločnosť poskytuje záručný a pozáručný servis, tiež zabezpečujeme servis aj na hydraulické plošiny, ktoré neboli montované našou spoločnosťou po dohode so zákazníkom. V prípade potreby po dohode so zákazníkom zabezpečujeme prehliadky hydraulických plošín.

Predaj a montáž chladiarenských agregátov

Pri požiadavke zákazníka na výrobu chladiarenských alebo mraziarenských nadstavieb alebo pri zaizolovaní nákladového priestoru vozidiel typu furgon naša spoločnosť zabezpečí správny výber chladiarenského zariadenia.
Po konzultácii so zákazníkom navrhneme pre zákazníka vhodný typ chladiarenského zariadenia pre jeho potrebu. Zabezpečíme dodávku vybraného zariadenia a jeho montáž s výberom správneho držiaka kompresora podľa typu motora vozidla. Ponúkame chladiarenské agregáty značiek CARRIER, THERMO KING.

Zaujímavosti:

Predaj, servis a montáž spacích nadstavieb, spojlerov a nezávislých kúrení do nákladných vozidiel.

V pripade požiadavky od zákazníka zabezpečíme dodávku a montáž spacích nadstavieb, spojlerov na kabíny vozidiel, montáž nezávislých kúrení Webasto do nákladných vozidiel.

Hospodárske informácie

IZOCAR s.r.o. Prešov

Obchodné meno

IZOCAR s.r.o.

Sídlo

Petrovanská 32, Prešov

PSČ

08001

IČO

51813611

IČ DPH

SK2120805203

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

5 000,00€

Dátum vzniku

10.07.2018

Obrat spoločnosti2021: 733 341€

Spoločník

Pavol Jenčko, podiel: 100%

Konateľ

Pavol Jenčko

Predmet činnosti

Oprava a údržba motorových vozidiel, Výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá

TOP prémiové firmy