Ing. Andrej Garlík - Rega

Adresa: S.Chalupku 20,
97201 Bojnice
  Zobraziť na mape

Založenie:

Firma REGA - ing.Garlik, so sídlom v Bojniciach poskytuje profesionálne služby v oblasti tieniacej techniky, objektových fólií, autofólií a elektrickej protipožiarnej signalizácii od roku 1991.

Služby, produkty, špecializácia:

Vo svojej hlavnej činnosti sa zameriavame na výrobu, montáž a opravy tieniacej techniky, najmä na žalúzie horizontálne hliníkové, žalúzie látkové vertikálne, plastové rolety a látkové roletky. Ďalej je to výroba, dodávka a montáž – pevných, otváravých, rolovacích a posuvných protihmyzových sieťok okenných, dverových ale aj špeciálnych do šikmých otvorov. Už neodmysliteľnou činnosťou je dodávka a následná montáž MARKÍZ.

Firma REGA má dlhoročné skúsenosti s montážou objektových fólií, lepených na sklenené plochy objektov ako sú obchodné priestory, banky, cestovné kancelárie a iné. Montujú sa fólie bezpečnostné na ochranu proti rýchlemu rozbitiu a preniknutiu cez výkladové plochy a sklenené plochy objektu, tepelno odrazné a tepelno izolačné fólie na ochranu objektov proti prehrievaniu budov cez sklenené plochy, interierové fólie ktoré tvoria špeciálnu skupinu fólií na znepriehľadnenie sklenených plôch vo farbe biela, bronzová, čierna a strieborná matná, fólie prepúšťajú svetlo a mnohokrát tvoria významný dekoračný prvok.

Špeciálnou činnosťou firmy REGA je montáž autofólií od spoločnosti Llumar.

Všetky autofólie sú certifikované a zákazník si môže vybrať až zo 14-tich druhov farebných autofólií a 2 druhy bezpečnostných autofólií pre kategóriu áut N1.

Autofólie sú montované na všetky druhy automobilov - sedan, hatchback, kombi a pic-up.

Napíšte nám!