Vyhľadávaniue

Husacie špeciality - celkovo 13 výsledkov

Rusovský penzión a reštaurácia

Balkánska 114,
85110 Bratislava - Rusovce

Reštaurácia Grobská izba - husacie špeciality

Hlavná 193,
90026 Slovenský Grob

Grobský dvor - husacina

Vajnorská cesta 3,
90026 Slovenský Grob

Husacina a penzión Karolína

Vajnorská cesta 2,
900 26 Slovenský Grob

HUSACINA U GALIKA

Lipová 35,
90026 Slovenský Grob

HUSACINA U GAŠTANA - najlepšia pečená hus

Záhumenná 22,
90025 Chorvátsky Grob

Hotel Maxim Svätý Jur

Bratislavská 52/11,
90021 Svätý Jur

Jánošíkov Dvor Bratislava

Krajinská 8,
82107 Bratislava - Ružinov

Koliba Penzión u Štefana

Športová 4425/4,
05801 Poprad

Restaurant Riviera

Devínska cesta 2,
84104 Bratislava - Karlova Ves


Reštaurácia Jarovský Dvor

Mandľová 18/48,
851 10 Jarovce

Reštaurácia ZORNO

Centrum Kultúry Zvončínska 3,
900 55 Lozorno

Zelený dvor - Grobské špeciality

Nová 203/49,
90026 Slovenský Grob


Husacie špeciality

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru husacie špeciality na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako husacina, husacie špeciality, husacie hody, pečená hus, husacia pečienka, lokše s husacou pečiankou, pečené husacie stehno na Slovensku.

Keď príde jeseň a chladnejšie obdobie až do Vianoc  vyvoniava husacina a kačacina, viete, že je ideálny čas vyhľadať si reštauráciu, v ktorej si aj Vy vychutnáte husacie hody a husacie špeciality.

Nájdite si reštauráciu, v ktorej Vám ponúknu chutnú husacinu z vlastného chovu alebo od známych regionálnych chovateľov. Rozhodnite sa pre reštauráciu, v ktorej bude Vaša husacina pečená v kvalitnej peci pod dohľadom majstrov pekárov.

Vyberte si reštauráciu s dostatočnou kapacitou miest,  v ktorej si budete môcť aj usporiadať  aj oslavy a slávnosti, kde vám podajú tú najlepšiu husacinu. Nájdite si  reštauráciu s vyhrievanou terasou, kde si v krásnom prostredí vychutnáte špeciality, ktoré patria k jeseni. Spoľahnite si na reštauráciu, ktorá Vám ponúkne aj možnosť odberu aj dovozu jedla domov alebo na akciu.

Rozhodnite sa pre jedlo, ktoré máte radi. Či už domáci vývar s domácimi rezancami, husaciu pečienku, pečenú hus, či kačicu,  domáci chlebík, domáci knedlík, lokše na sladko aj slano, aj bezlepkové lokše, kapustu, štrúdle a samozrejme dobré vínko alebo burčiak, ktoré sú súčasťou husacích hodov.

Nájdite si reštauráciu, ktorá je známa husacinou s tou správnou farbou, vôňou a chuťou. Zamerajte sa na taký podnik, v ktorom si môžete husacinu vychutnať počas celého roka. Najlepšia reštaurácia bude taká, ktorá pripravuje jedlá podľa vlastných receptov, čím starších, tým lepších. Vyberte si husi pečené v hlinených pekáčoch.  Dôležitý je tiež rozšírený jedálny lístok pre hostí, napríklad deti, ktoré si na oslavách dajú radšej jedlo vhodnejšie pre ne.

Nájdite si reštauráciu vo Vašom okolí, v ktorej vám pripravia chrumkavú hus a spolu s ňou všetky husacie špeciality na jednom mieste.

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Husacie špeciality Slovenský Grob, Husacie špeciality Bratislava, Husacie špeciality Chorvátsky Grob, Husacie špeciality Svätý Jur, Husacie špeciality Lozorno a v ďalších.