Vyhľadávaniue

Hotely Piešťany - celkovo 44 výsledkov

ABC CENTRUM, spol. s r.o.

Hlboká 98/7163,
92101 Piešťany

AREA Paradise s. r. o.

Bratislavská 2806/5,
92101 Piešťany

City Hotel Investment s.r.o.

Winterova 35,
92101 Piešťany

ELEHOTEL s.r.o.

Ulica M. Waltariho 7097/3,
92101 Piešťany

FDJ, s.r.o.

Moyzesova 10,
92101 Piešťany

HATEBE s.r.o.

Kukučínova 2,
92101 Piešťany

Hotel Eden, spol. s r.o.

Winterova 60,
92101 Piešťany

CHI Investment s.r.o.

Winterova 35,
92101 Piešťany

IHT - EAST AGRO, s.r.o.

Mlynská 5139/10,
92101 Piešťany

International Apartments s.r.o.

Vysoká 3058,
92101 Piešťany


MJK s.r.o.

Sad Andreja Kmeťa 76,
92101 Piešťany

Mountains resorts s.r.o.

Bratislavská 5,
92101 Piešťany

Penzión DIANA, s.r.o.

Matuškova 21,
92101 Piešťany

PORONDA Immobilier, s.r.o.

Dopravná 19,
92101 Piešťany

SANDOR PAVILLON s.r.o.

Štefánikova 2/B,
92101 Piešťany


Hotely Piešťany

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru hotely na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako hotel, ubytovanie v hoteli, hoteliérske služby na Slovensku.

Chcete sa ubytovať v príjemnom prostredí  na jednu noc, na víkend, či na dovolenku? Vyhľadajte si Pekný, dobre situovaný hotel v centre mesta, v horskom prostredí alebo hotel na okraji, ku ktorému je ľahká dostupnosť.

Ubytujte sa  v troj, štvor, či päť hviezdičkovom hoteli s výhľadom na prírodu alebo na ruch veľkomesta. Slovenské hotely Vám ponúkajú ubytovanie s raňajkami, s občerstvením na izbe a samozrejme aj s welcome drinkom. Využite tiež možnosti permanentiek rôznych aktivít, ktorú ponúkajú hotely.

Ste turista, obchodný cestujúci alebo len potrebujete nocľah na úrovni? Vyhľadajte si hotel, ktorý splní Vaše kritériá. Uprednostňujete wellness, fitnes centrum, alebo sú pre vás dôležitejšie stravovacie služby? Nájdite si hotel so službami, ktoré považujete za štandard.

Oslavy, bankety, svadby, priestor na rôzne konferencie, pracovné stretnutia, plesy  Vám ponúknu hotely v blízkosti Vášho bydliska, či pracoviska. Využite tiež letiskový transfer a dopravu, ktorú ponúkajú hotely.

Rezervujte si ubytovanie online  a zaistite si izbu manželskou posteľou a barom, či rodinnú izbu s postieľkou pre dieťa alebo apartmán. Využite možnosť ubytovania sa v noci a vychutnajte si výdatné raňajky. Hotely na Slovensku Vám pomôžu aj čistením šatstva, či ranným budením a poskytnú požadovaný komfort.

Je pre Vás dôležitý spoľahlivý personál? V hoteloch s personálom, ktorý sa Vám profesionálne venuje sa Vám bude dobre pracovať a na takom mieste sa ubytujete aj so známymi zo zahraničia. V jedno posteľových, dvoj posteľových aj trojposteľových izbách je k dispozícii kúpeľňa s vaňou, televízor, wifi pripojenie či trezor, minibar a kávový set. Vyhľadajte si všetko, čo potrebujete k svojmu pobytu na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Dvojhviezdičkové hotely, Horské hotely, Kongresové hotely, Päťhviezdičkové hotely alebo Športhotely, Štvorhviezdičkové hotely, Trojhviezdičkové hotely.