Vyhľadávaniue

Hotely Dunajská Streda - celkovo 13 výsledkov

Apartmany Termal s.r.o.

Ľanárska ulica 4529/5,
92901 Dunajská Streda

BONBÓN RESORT, s.r.o.

Alžbetínske nám. 1202/2,
92901 Dunajská Streda

DP plast s. r. o.

Mliečany 82,
92901 Dunajská Streda

E.T.A. s.r.o.

Trhovisko 444/6,
92901 Dunajská Streda

Hotel BIHARI, s.r.o.

Poštová 1,
92901 Dunajská Streda

Hotel Bonbón ****

Alžbetínske nám. 1202/2,
929 01 Dunajská Streda

Hotel Therma****

Priemyselná 4,
92901 Dunajská Streda

K&V FORTUNE, s.r.o.

Kúpeľná 5379/21A,
92901 Dunajská Streda

KLEMENT s.r.o.

Ľanárska 5,
92901 Dunajská Streda

REŠTA spol. s r. o.

Poštová 1,
92901 Dunajská Streda


Rubicon - N, s.r.o.

Hlavná 2,
92901 Dunajská Streda

SABRA, s.r.o.

Jilemnického 233,
92901 Dunajská Streda


Hotely Dunajská Streda

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru hotely na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako hotel, ubytovanie v hoteli, hoteliérske služby na Slovensku.

Chcete sa ubytovať v príjemnom prostredí  na jednu noc, na víkend, či na dovolenku? Vyhľadajte si Pekný, dobre situovaný hotel v centre mesta, v horskom prostredí alebo hotel na okraji, ku ktorému je ľahká dostupnosť.

Ubytujte sa  v troj, štvor, či päť hviezdičkovom hoteli s výhľadom na prírodu alebo na ruch veľkomesta. Slovenské hotely Vám ponúkajú ubytovanie s raňajkami, s občerstvením na izbe a samozrejme aj s welcome drinkom. Využite tiež možnosti permanentiek rôznych aktivít, ktorú ponúkajú hotely.

Ste turista, obchodný cestujúci alebo len potrebujete nocľah na úrovni? Vyhľadajte si hotel, ktorý splní Vaše kritériá. Uprednostňujete wellness, fitnes centrum, alebo sú pre vás dôležitejšie stravovacie služby? Nájdite si hotel so službami, ktoré považujete za štandard.

Oslavy, bankety, svadby, priestor na rôzne konferencie, pracovné stretnutia, plesy  Vám ponúknu hotely v blízkosti Vášho bydliska, či pracoviska. Využite tiež letiskový transfer a dopravu, ktorú ponúkajú hotely.

Rezervujte si ubytovanie online  a zaistite si izbu manželskou posteľou a barom, či rodinnú izbu s postieľkou pre dieťa alebo apartmán. Využite možnosť ubytovania sa v noci a vychutnajte si výdatné raňajky. Hotely na Slovensku Vám pomôžu aj čistením šatstva, či ranným budením a poskytnú požadovaný komfort.

Je pre Vás dôležitý spoľahlivý personál? V hoteloch s personálom, ktorý sa Vám profesionálne venuje sa Vám bude dobre pracovať a na takom mieste sa ubytujete aj so známymi zo zahraničia. V jedno posteľových, dvoj posteľových aj trojposteľových izbách je k dispozícii kúpeľňa s vaňou, televízor, wifi pripojenie či trezor, minibar a kávový set. Vyhľadajte si všetko, čo potrebujete k svojmu pobytu na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Dvojhviezdičkové hotely, Horské hotely, Kongresové hotely, Päťhviezdičkové hotely alebo Športhotely, Štvorhviezdičkové hotely, Trojhviezdičkové hotely.