Vyhľadávaniue

Hotely Banská Štiavnica - celkovo 12 výsledkov

DELTA trade, s.r.o.

Dolná 18,
96901 Banská Štiavnica

EKAPO s.r.o.

Dolná 10/848,
96901 Banská Štiavnica

EKOLLAND, spol. s r.o.

Chata Hron Počúvadlianske jazero 140,
96901 Banská Štiavnica

ERB Hotel, s. r. o.

Novozámocká 2,
96901 Banská Štiavnica

JA life s.r.o.

Pletiarska 10/A,
96901 Banská Štiavnica

Kolo s.r.o.

Ing. Štefana Višňovského 3,
96901 Banská Štiavnica

Kuchyne na mieru J & T LOGISTIC s.r.o.

Kysihýbelská 31 A,
96901 Banská Štiavnica

LODIAR, spol. s r.o.

Počúvadlianske jazero 62,
96901 Banská Štiavnica

Narvik, s.r.o.

Spojná 5,
96901 Banská Štiavnica

Norbert Kaník - Paradais

Dolná ružová 217/3,
969 01 Banská Štiavnica


STEVMAR s.r.o.

Nám. sv. Trojice 17,
96901 Banská Štiavnica

Union Travel, s.r.o.

Starozámocká 3,
96901 Banská Štiavnica

Hotely Banská Štiavnica

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru hotely na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako hotel, ubytovanie v hoteli, hoteliérske služby na Slovensku.

Chcete sa ubytovať v príjemnom prostredí  na jednu noc, na víkend, či na dovolenku? Vyhľadajte si Pekný, dobre situovaný hotel v centre mesta, v horskom prostredí alebo hotel na okraji, ku ktorému je ľahká dostupnosť.

Ubytujte sa  v troj, štvor, či päť hviezdičkovom hoteli s výhľadom na prírodu alebo na ruch veľkomesta. Slovenské hotely Vám ponúkajú ubytovanie s raňajkami, s občerstvením na izbe a samozrejme aj s welcome drinkom. Využite tiež možnosti permanentiek rôznych aktivít, ktorú ponúkajú hotely.

Ste turista, obchodný cestujúci alebo len potrebujete nocľah na úrovni? Vyhľadajte si hotel, ktorý splní Vaše kritériá. Uprednostňujete wellness, fitnes centrum, alebo sú pre vás dôležitejšie stravovacie služby? Nájdite si hotel so službami, ktoré považujete za štandard.

Oslavy, bankety, svadby, priestor na rôzne konferencie, pracovné stretnutia, plesy  Vám ponúknu hotely v blízkosti Vášho bydliska, či pracoviska. Využite tiež letiskový transfer a dopravu, ktorú ponúkajú hotely.

Rezervujte si ubytovanie online  a zaistite si izbu manželskou posteľou a barom, či rodinnú izbu s postieľkou pre dieťa alebo apartmán. Využite možnosť ubytovania sa v noci a vychutnajte si výdatné raňajky. Hotely na Slovensku Vám pomôžu aj čistením šatstva, či ranným budením a poskytnú požadovaný komfort.

Je pre Vás dôležitý spoľahlivý personál? V hoteloch s personálom, ktorý sa Vám profesionálne venuje sa Vám bude dobre pracovať a na takom mieste sa ubytujete aj so známymi zo zahraničia. V jedno posteľových, dvoj posteľových aj trojposteľových izbách je k dispozícii kúpeľňa s vaňou, televízor, wifi pripojenie či trezor, minibar a kávový set. Vyhľadajte si všetko, čo potrebujete k svojmu pobytu na jednom mieste.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Dvojhviezdičkové hotely, Horské hotely, Kongresové hotely, Päťhviezdičkové hotely alebo Športhotely, Štvorhviezdičkové hotely, Trojhviezdičkové hotely.