Hotel Dominika Bratislava

Adresa: Vlastenecké nám. 3,
85101 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Hotel Dominika Bratislava Bratislava, 1Hotel Dominika Bratislava Bratislava, 1Hotel Dominika Bratislava Bratislava, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Hotel Dominika sa nachádza na pravom brehu Dunaja v bratislavskej Petržalke.
Ponúkame vám klimatizované izby s káblovou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.
Parkovať môžete na stráženom súkromnom parkovisku.

JEDLO A REŠTAURÁCIA

Raňajky sú podávané formou bufetových stolov od 7:00 do 10:00 v reštaurácií. Jedálny lístok je všeobecného charakteru a je rozšírený o jedlá z diviny. Reštaurácia je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Reštaurácia má k dispozícii 60 miest, poľovnícky salónik 16 miest, vnútorná terasa 70 miest a vonkajšia terasa má k dispozícii 50 miest na sedenie. S celkovou kapacitou 140 miest vieme obslúžiť rôzne typy akcií.

FIREMNÉ A SPOLOČENSKÉ AKCIE

Radi sa staneme miestom pre vašu firemnú akciu, večierok, párty, svadbu alebo narodeninovú oslavu. Priestory sú ozvučené a k dispozícii je aj bezplatné wi-fi pripojenie na internet. Zo súkromných akcií pravidelne zabezpečujeme oslavy jubileí, krstín, svadby, promócie, stretávky či kar. Či už máte záujem organizovať konferenciu, školenie, svadbu alebo chcete osláviť významnú udalosť v kruhu svojich blízkych, radi pre Vás pripravíme naše priestory. Technické vybavenie konferenčných miestností: dataprojektor, plátno, flipchart, wifi pripojenie na internet.

WELLNESS - fínska sauna, parná sauna, vírivka

Fínska sauna je najhorúcejšia a najsuchšia s teplotou medzi 70-100°C je skvelým miestom pre rýchlu a účinnú detoxikáciu a povzbudenie celého organizmu. Fínska sauna prospešne pôsobí na telesné orgány a procesy v ľudskom tele. Ovplyvňuje nielen náš súčasný fyzický i psychický stav, ale je tiež prevenciou, príjemným a účinným spôsobom, ako predchádzať chorobám a stresu. Zlepšuje prietok krvi, povzbudzuje prekrvenie slizníc, dýchacích ciest, činnosť srdca, krvného obehu, obličkového systému a množstva ďalších fyziologických funkcií.

Parná sauna je typ sauny v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu (až 100%) a teplota v rozsahu od 45 do 55 stupňov Celzia. Cieľom je uvoľnenie vnútorného napätia a stresu, uvoľnuje svaly a zmierňuje zápaly, rozširuje dýchacie trubice a pomáhajú vyčistiť a detoxikovať kožu.

Vírivka umožňuje väčšiu pružnosť a zvýšením prívodu krvi do bolestivých oblastí, pomáha odvádzať bolestivé pocity z postihnutých alebo presilených miest celého tela. Pôsobí blahodarne nielen na zdravie, ale aj na duši. Vírivka Vás uvoľní a doprajete si pocit relaxu.

Hospodárske informácie

Hotel Dominika Bratislava Bratislava

Obchodné meno

Regent and Co., spol.s r.o.

Sídlo

Vlastenecké nám. 3, Bratislava

PSČ

85101

IČO

35688548

IČ DPH

SK2020355601

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

368 188,00€

Dátum vzniku

22.04.1996

Obrat spoločnosti2018: 264 569€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Ing. Milan Lackovič

Spoločník

Emília Trnovcová, podiel: 9,99%

Spoločník

Ing. Milan Lackovič, podiel: 87,55%

Spoločník

PhDr. Emanuel Rehák, podiel: 0,26%

Napíšte nám!