Gtravel, autobusová preprava

Rajecká 26,
82107 Bratislava
Zobraziť na mape
0911 421 376
gtravel@gtravel.sk
www.gtravel.sk

Založenie:

Naša firma bola založená v roku 2005.

Spádová oblasť klientov:

Sídlime v Bratislave a firma je zameraná na poskytovanie služieb v oblasti prepravy na Slovensku aj v rámci Európy. K našim klientom patria firmy, školy, inštitúcie, cestovné kancelárie aj súkromné osoby.

Služby, produkty, špecializácia:

Preprava minibusmi a autobusmi. Preprava na rôzne príležitosti, školenia, služobné cesty, dovolenky a iné. Vnútroštátna a medzinárodná nepravidelná autobusová doprava. Zabezpečujeme zájazdovú, nepravidelnú prepravu osôb podľa vašich požiadaviek. Náš kvalitný vozový park a profesionálny prístup sú pre vás zárukou príjemného cestovania.

Spoľahlivo vás odvezieme na letiská, konferencie, obchodné stretnutia, školenia, semináre, večierky, slávnostné podujatia, do divadiel, kín... Zaistíme prepravu počas podnikových zájazdov, školských výletov a exkurzií, plaveckých a lyžiarskych výcvikov alebo školy v prírode. Pri viacdenných zájazdoch môžete mať autobusy k dispozícii po celý čas pobytu.

V závislosti od počtu prepravovaných osôb vám ponúkame na výber zo širokého radu vlastných, ako aj dodávateľských klimatizovaných minibusov a autobusov renomovaných značiek, napr. VW, Renault, Fiat, Iveco, ISUZU, SOR, Setra, Mercedes–Benz, MAN a Scania s obsaditeľnosťou od 5 až 49 miest.

Osvedčení profesionálni vodiči s dlhoročnou praxou vás odvezú na určené miesto bezpečne, pohodlne a včas. Vďaka kvalitným službám, spoľahlivosti a flexibilite sa k nám naši klienti radi vracajú. Obráťte sa na nás a presvedčíte sa sami. Prajeme Vám príjemnú a bezpečnú jazdu.

Hospodárske informácie

Gtravel, autobusová preprava Bratislava

Obchodné meno

Gtravel s.r.o.

Sídlo

Rajecká 26, Bratislava

PSČ

82107

IČO

47356961

IČ DPH

SK2023891276

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

30 000,00€

Dátum vzniku

10.10.2013

Obrat spoločnosti2019: 68 711€

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Spoločník

Gabriel Czinege, podiel: 100%

Konateľ

Gabriel Czinege

Zaradené v kategóriách

TOP prémiové firmy