Vyhľadávaniue

Gastronómia Bratislava - Rača - celkovo 19 výsledkov

An Tinh Le

Černockého 8056/4,
83153 Bratislava - Rača

Bejo Gril - rozvoz jedál, catering

Staviteľská 3,
831 04 Bratislava - Rača

Don Saro Cucina Siciliana

Rostovská 22,
83104 Bratislava - Rača

FRESH GARDEN s. r. o.

Mrázová 13,
83106 Bratislava - Rača

Gregory Pizza & Restaurant

M. Schneidera Trnavského 14,
84101 Bratislava - Rača

Hanh Phan Hong

Černockého 8056/4,
83153 Bratislava - Rača

Hoang Do Duy

Černockého 8056/4,
83153 Bratislava - Rača

Huong Nguyen Thi - H - N - T

Černockého 8056/4,
831 53 Bratislava-Rača

Huu An Le

Černockého 8056/4,
83153 Bratislava - Rača

Jedlo pod nos - rozvoz denného menu

Staviteľská 1,
83104 Bratislava - Rača


Loc Nguyen Vinh

Černockého 8056/4,
831 53 Bratislava - Rača

Lozano Pub

Výhonská 1,
83104 Bratislava - Rača

Pohamka - donáška vegánskych jedál

Gelnická 1,
83106 Bratislava - Rača

Reštaurácia Con Forchetta trattoria

Púchovská 12,
83106 Bratislava - Rača

Reštaurácia Sedmička

Žitná 1,
83106 Bratislava - Rača

Tan Le Thi

Černockého 8056/4,
831 53 Bratislava - Rača

Tyrex Canteen café & restaurant

Staviteľská 7,
83104 Bratislava - Rača

Villa Vino Rača a.s.

Pri vinohradoch 2,
83106 Bratislava - Rača

Zero Professional Consulting s. r. o.

Černockého 8056/4,
83153 Bratislava - Rača


Gastronómia Bratislava - Rača

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru gastronómia na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako gastronómia, gastronomické špeciality, gastro prevádzky, kulinársky zážitok, kulinárium, stravovanie, reštaurácie, pizzérie, rozvoz pizze, donáškové služby, catering, šéfkuchár, bistro, vinárne, pivárne, ázijské reštaurácie, bagetérie, burgrárne, cukrárne, zmrzlinárne, čajovne, brundzové halušky, slovenské jedlá, slovenské reštaurácie, čínske reštaurácie, japonské reštaurárie, sushi bary, grilované špeciality, jedlá z grilu, pečené prasiatko, husacie hody, husacie špeciality, kačacie špeciality, steak house, steakové reštaurácie, gastro potreby, gastro technika, gastro pomôcky, someliérske kurzy, kuchárske kurzy, baristické potreby, baristické kurzy, talianske reštaurácie, jedálne, rozvoz jedál, závodné stravovanie, tatársky biftek, jedlá z rýb, špeciality z diviny na Slovensku.

Potrebuje sa zorientovať v bohatom výbere súčasnej gastronómie? Vyberte si to správnu reštauráciu, pizzériu, rozvoz pizze, donáškovú službu, bistro, ázijskú reštauráciu, cukráreň, kaviareň, podnik kde Vám pripravia husacie hody, kolibu, pub, piváreň, grilované špeciality, steak house, pražiareň kávy, rýchle občerstvenie, sushi bary, jedálne, vinárne, či závodné stravovanie pre seba aj ostaných, ktorým chcete odporučiť dobrý a kvalitný podnik.

Okrem stravovania máte možnosť vybrať si aj iné služby a produkty z oblasti gastronómie. Ak vlastníte gastro podnik, určite oceníte tiež bohatý výber gastro nábytku, gastro techniky, kuchynských potrieb a doplnkov. Pre seba a svojich zamestnancov si môžete vyhľadať vhodné kuchárske, baristické či someliérske kurzy.

Ak plánujete väčšie oslavy, posedenia, formálne alebo neformálne akcie, firemné stretnutia, rokovania, pracovné posedenia cez slávnostné recepcie, oslavy a výročia v našej gastro ponuke si vyberiete tú najlepšiu spoločnosť pre organizáciu eventu, či zaobstaranie cateringu. Všetko dôležité z oblasti gastronómie si vyhľadáte na jednom mieste.


Medzi základné potreby človeka patrí potreba výživy a stravovania ako takého. Človek sa môže stravovať individuálne alebo v istej spoločnosti iných ľudí. Spoločné stravovanie je nahradzované medzinárodným pojmom gastronómia.

Slovo gastronómia sa skladá z gréckych slov „gaster“– žalúdok a „nomos“– mrav, zvyk.

Gastronómia môže byť vnímaná ako veda, ktorá sa zaoberá jedlom a nápojmi, stravovacími návykmi, úpravou pokrmov a celkovej výžive. Môžeme ju vnímať aj ako náuku alebo znalosť ľudskej výživy, jedla, pitia a chuti spojenú so stolovaním a odpočinkom.

Gastronómia poskytuje návody, ako pripravovať jedlá a aké nápoje k nim používať, ako vylúčiť nežiaduce vplyvy, ktoré škodia ľudskému zdraviu a narúšajú činnosť zažívacieho a tráviaceho ústrojenstva. Súhrn skúseností a poznatkov z oblasti výživy a technológie prípravy stravy určujú gastronomické pravidlá . Gastronómia sa riadi súhrnom predpisov a poznatkov a vždy sa spája s výrobou jedál a nápojov vrátane ich predaja (stolovania).“
 

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Baristické kurzy, Barmanské kurzy, Cukrárne, Čajovne alebo Domáca zabíjačka, Donáška a rozvoz jedál, Fastfoody a streetfoody, Fresh bary, Gastro potreby ale aj Gastronomické kurzy, Kaviarne, Kebab, Koňakové bary, Kuchynský riad či Palacinkárne, Pivárne a puby, Pražiarne kávy, RAW torty a koláče, Reštaurácie prípadne Someliérske kurzy, Vinárne a vinotéky, Zákusky, koláče a torty, Zdravé stravovanie, Zmrzlinárne.