Vyhľadávaniue

Fresh bary Zvolen - celkovo 1 výsledkov

Bistro Fresh Line

Dukelských Hrdinov 4,
96001 Zvolen


Fresh bary Zvolen

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru fresh bary na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako fresh bar, fresh bistro, jogurtový koktejl, čerstvé ovocné šťavy, zeleninové šaláty, ovšené kaše, ryžové kaše, chia puding, smoothie na Slovensku.

Ponáhľate sa a potrebujete niečo, čo vás rýchlo nakopne? Zvoľte si fresh a potešte svoje telo skvelými nápojmi z čerstvého ovocia a zeleniny. 

Moderný mestský život je často spojený s nedostatkom času pre zdravú stravu a nezdravým životným štýlom. Stres, prepracovanosť a neustály zhon uberajú z vášho zdravia, ktoré môžete posilniť každý deň vo Fresh Bare.

PREČO FRESH BAR?

Dodávate telu potrebnú energiu, dôležité vitamíny a minerály. Nápoje sa pripravujú na počkanie priamo pred vašim zrakom.

Vyberte si svoju obľúbenú ovocnú alebo zeleninovú kombináciu podľa svojej chuti alebo si vybrať z ponuky koktejlov a smoothies. 

Adresarfiriem.sk vám umožní rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov, kategórií, regiónov a miest, aj podľa jednotlivých ulíc v danom meste. Vyberte si z odporúčaných Fresh barov.

Pozrite si videá vybraných prevádzok, či už je to reštaurácia, pizzéria, kaviareň, koliba, salaš, piváreň či pub, vináreň, hotel, penzión...

 

Jedinečný adresár firiem na Slovensku s podrobnými informáciami, kontaktnými údajmi a profesionálnymi videami. Najviac takýchto firiem nájdete v mestách Fresh bary Zvolen a v ďalších.