Fotopasce-lacno.sk

Adresa: Majerská cesta 62,
974 01 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Fotopasce-lacno.sk Banská Bystrica, 1Fotopasce-lacno.sk Banská Bystrica, 1Fotopasce-lacno.sk Banská Bystrica, 1

Založenie:

Spoločnosť Dimico Investment bola založená v roku 2005

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Na trhu fotopastí pôsobíme už pomerne dlho, za tú dobu našimi rukami prešlo značné množstvo fotopascí. Aby sme zákazníkovi poskytli nielen odborné informácie, ale aj postrehy z bežného užívania, sú všetky fotopasce skúšané a testované našimi odborníkmi.

Radi Vám s výberom vhodnej fotopasce poradíme. Kontaktovať nás môžete e-mailom info@fotopasce-lacno.sk, prostredníctvom formulárov pri jednotlivých výrobkoch a alebo na horeuvedenom telefónnom čísle.

Pravidelne pre Vás pridávame recenzie, kde sa môžete dočítať zaujímavé postrehy, ktoré z technických parametrov nezistíte. Vďaka tomu, že si každú fotopascu otestujeme, u nás nájdete istotu, že všetky recenzie a testy sú objektívne.
Cieľom našej práce je spokojný zákazník, o ktorého sa snažíme starať nielen v dobe kúpy produktu, ale aj po jeho zakúpení. V prípade zájmu Vám nastavíme fotopascu individuálne podľa Vašich požiadaviek a samozrejme zabezpečíme záručný i pozáručný servis.
Samozrejmosťou je garancia vrátenia peňazí za tovar v zákonom stanovenej lehote. Spolupracujeme len s renomovanými prepravnými spoločnosťami, čo zaručuje rýchlu dobu dodania vašej objednávky. Prajeme Vám príjemný nákup a dúfame, že budete s našimi službami spokojní.

Zaujímavosti:

Zaujímavým bonusom je, že zákazník môže nákupom u nás získať množstevné zľavy. Pri kúpe viac kusov môžete ušetriť až do 5 %. Pre našich klientov sme pripravili akčné balíčky, pri ktorých vychádzame z požiadaviek zákazníkov, rokmi overenými v praxi.

Hospodárske informácie

Fotopasce-lacno.sk Banská Bystrica

Obchodné meno

Dimico Investment s.r.o.

Sídlo

Majerská cesta 62, Banská Bystrica

PSČ

97401

IČO

36637963

IČ DPH

SK2022014060

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 640,00€

Dátum vzniku

20.05.2005

Obrat spoločnosti2018: 101 120€

Konateľ

Jozef Mala

Spoločník

Jozef Mala, podiel: 75%

Spoločník

Matúš Mala, podiel: 25%

Otázka

  Odoslať správu