FARBY LUX

Adresa: Stummerova 4261,
955 01 Topoľčany
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

FARBY LUX Topoľčany, 1FARBY LUX Topoľčany, 1FARBY LUX Topoľčany, 1

Založenie:

Firma bola založená v roku 1990. Najskôr sa zaoberala realizáciou maliarskych, natieračských a zateplovacích prác. V roku 1997 sa firma rozšírila tým že vznikla v prenajatých priestoroch predajňa s názvom Farbylux, ktorá bola výsledkom riešenia predaja, miešania interierových, exterierových farieb a omietok. Stále sa rozširujúci sortiment farieb, maliarskych potrieb, bol podnetom k zväčšeniu priestorov. Výsledkom bola výstavba vlastnej predajne odovzdaná do užívania v roku 2004, stará predajňa bola zlikvidovaná a zvýšil sa počet parkovacích miest pre našich zákazníkov.

Spádová oblasť klientov:

Toloľčany okres

Služby, produkty, špecializácia:

Predajňa maliarskych a natieračských potrieb, zatepľovacích systémov, široký výber farieb, omietok a farebných pigmentov. V našom miešacom štúdiu pripravíme na počkanie farebný odtieň podľa požiadaviek zákazníka.

Medzi náš hlavný sortiment patria natieračské farby do interiéru a exteriéru, zatepľovacie systémy, potreby pre zatepľovanie, miešanie farebných odtieňov vnútorných, fasádnych farieb, omietok, akrylátových omietok, silikátových a silikónových omietok, lazúry, moridlá, lepidlá, laky na podlahy, šmirgle, tmely a potreby pre profesionálne stolárske firmy ako laky Milesy, lepidlá Rakol, a iné produkty na drevo - tmely, šmirgle, hrubovrstvé lazúry, tenkovrstvé lazúry od firiem Belinka, Bori, Sadolin, Bondex, Pamlazex, Telux, Dufa a mnoho ďalších. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Zaujímavosti:

Najväčšie fasádne centrum v Topoľčanoch

Otázka

  Odoslať správu