Eoprava.sk - oprava elektro

Adresa: Námestie Slobody 1057 (oproti Terno, farby-laky),
02201 Čadca
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Eoprava.sk - oprava elektro Čadca, 1Eoprava.sk - oprava elektro Čadca, 1Eoprava.sk - oprava elektro Čadca, 1

Založenie:

Opravám a servisovaniu počítačov a televízorov sa venujeme uz 15 rokov

Spádová oblasť klientov:

Žilinský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

- Oprava počitačov

Nainštalujeme nový operačný systém do Vášho zariadnia aj na počkanie do 60 minút. Táto oprava je vhodná pokiaľ máte starší počítač, ktorý je spomalený, PC pôjde po oprave ako nový. Opravujeme grafické karty profesionálnym BGA strojom, v prípade ak grafika robí pásy cez obraz, zostáva čierna obrazovka alebo robí artefakty na displeji. Všetky opravy sú so zárukou.
Zabudli ste heslo do Windows-u? Žiaden problém, heslo vieme odstrániť na počkanie do 20 minút na prevádzke.

- Oprava televízorov

Oprava elektroniky podsvietenia prípadne výmena LED podsvietenia v TV.
Ak na TV nejde obraz prípadne na obrazovke sú vykreslené artefakty alebo je obraz sfarbený chyba je spravidla v grafickom čipe. Opravíme TV, ktorá sa vypína po určitom čase. Chyba je spravidla na základnej doske TV. Opravujeme TV po blesku alebo skrate na súčiastkovej úrovni (kondenzátory, tranzistory, kryštály a pod.)

- Oprava notebookov

Inštalácia Windows - u NA POČKANIE do 60 minút. Robíme aj inštalácie MAC OS a linux. Inštalácia OS zahŕňa ovládače a celý základný softvér pre PC/Notebook. Displeje na všetky typy notebookov, výmena na počkanie do 30 min ZDARMA. Robíme opravy reflow, reball aj výmenu BGA od roku 2007 v najvyššej kvalite. Opravujeme notebooky ktoré sa nezapnú alebo namú problém s nabíjaním. Oprava spočíva v kvalitnej diagnostike ktorú vykonávame za pomoci fabrických schém od zariadení. Výmena poškodeného DC konektora na všetkých typoch a značkách notebookov, všetky konektory skladom. Oprava na počkanie do 60 minút.

- Oprava tabletov

Oprava digitizéra tabletu, všetky typy a značky tabletov, v prípade ak máte rozbitý digitizér, je vidno obraz, a nefunguje ovládanie tabletu. Vymeníme zničený displej na tablete všetky modely a značky. Ak máme displej skladom, výmena je do 24 hodín. Opravujeme nabíjanie tabletu. Táto chyba je najčastejšie spôsobená vadným nabíjacím konektorom, batériou, alebo základnou doskou.

Zaujímavosti:

Opravu naceníme mailom, telefonicky alebo na prevádzke, cena závisí od modelu tabletu, notebooku alebo televízora a od druhu a rozsahu poškodenia.

Otázka