Eleganceshop.sk - móda a textil

Sedmokrásková 1845/6,
82101 Bratislava
Zobraziť na mape
0948 880 700
info@eleganceshop.sk
www.eleganceshop.sk

Fotogaléria

Eleganceshop.sk - móda a textil Bratislava, 1Eleganceshop.sk - móda a textil Bratislava, 1Eleganceshop.sk - móda a textil Bratislava, 1

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

ELEGANCE ® PRAVÁ TALIANSKÁ MÓDA

DÁMSKE ZIMNÉ BUNDY
DÁMSKE KARDIGÁNY
DÁMSKE BUNDY XXL
DÁMSKE NOHAVICE
DÁMSKE OUTFITY
DÁMSKE SVETRE
DÁMSKE KOŠELE
DÁMSKE TRIČKA
DÁMSKE SUKNE
DÁMSKE ŠATY

Čo predchádza momentu keď Vám je od ELEGANCE doručená moderná zimná bunda ? V prvom rade výber tych najvalitnejších materiálov následne úspech niektorého z navr-hnutých modelov a až následne v Taliansku v meste Florencia dochádza k samotnej výrobe dámskych zimných búnd, ktoré sú samozrejme vyrobené z ekologických veľ-mi dôkladne vyberaných materiálov z dôvodu, aby boli nielen aj pre toho najzraniteľ-šieho spotrebiteľa zdravotne nezávadné, ale aby aj keď doslúžia aby neznečisťovali svojou exi-stenciou našu planétu či ovzdušie.

Na jeseň keď sa už počasie ochladí častejšie využívame jesenné bundy , jesenné kabáty ale aj prechodné bundy a dámske vetrovky . Avšak tou najideálnejšou voľbou na tieto dni je podľa mňa pletený dámsky kardigán pre niekoho cardigán, ktorý je skvelou jese-nnou voľbou, pretože je velmi teplý a elegantný . Čo Vám bráni si pletený kardigán alebo pletené pončo nekúpiť a nevyskúšať ? V prípade že si to do 30 dní s kúpou rozmyslite tak si bez problémov vyberiete niečo iné alebo si jednoducho vezmete peniažky za vrátený nepoško-dený tovar.

Aký by to bol ELEGANCE obchod z oblečením keby neponúkal dámske šaty myslím tým všetky druhy šiat od extravagantných šiat na párty cez jemné letné šaty či večerné šaty . E-shop elegance.sk Vám ponúka modely šiat 2018 a sú to šaty na bežné nosenie do práce a šaty na voľný čas .

Pletené či vzorované svetre od Elegance nájdeš vo všetkých farbách . Elegantný biely sveter , zaujímavý modrý sveter či extravagantný žltý a neodmysliteľná klasika čierný sveter . Nakoľko máme v ponuke 3 druhy sukní nebudem Vás zdržiavať čítaním najlepšie si tieto sukničky pozrieť. Verím že si každá z Vás nájde to čo hľadá . Príjemé nakupovanie .

Dámske trička s krátkym rukávom a rôznymi farebnými motívmi ,či elegantné dám-ske tielka na ktorých sa nachádzajú hviezdičky, pretože pochádzajú od ELEGANCE s kolekcie STARS. V tejto kategórii sa však nachádza oveľa viac zaujímavých kúskov a preto Vám túto kategóriu určite odporúčame si dôkladne prezrieť . Nájdete niekoľko zaujíma-vých tričiek s dlhým rukávom , trička rôznych strihov a golierov .

Navštívte náš nový web www.elegance.sk a povedzte nám svoj názor čo sa Vám páči čo sa Vám nepáči, pretože každý jeden Váš názor odmeníme ...

Zaujímavosti:

Nákupom na našej stránke pomáhate nevidiacim a slabozrakým prostredníctvom občianskeho zrduženia ECEVI

TOP prémiové firmy