Vyhľadávaniue

Dom, byt a záhrada - celkovo 4 942 výsledkov

ANEKO SK, a.s.

Bernolákova 57,
95301 Zlaté Moravce

AZ house - plastové okná

Hlavná 474/144,
92241 Drahovce

BALU TECH garážové brány a pohony

Suchovská 5,
91701 Trnava

BIO FLAME biokrby, dekorácie do interiéru

Zvolenská cesta 5040,
984 01 Lučenec

BOZIN, podlahy, parkety

Radničné námestie 9,
90201 Pezinok

BPP s.r.o. - chatky a sauny

Cesta ku Smrečine 5,
97401 Banská Bystrica

CEDERA - okná a dvere

Vajnorská 108,
831 04 Bratislava

ELBA - garážové brány

Československej armády 264/58,
96701 Kremnica

EQUINOX s.r.o. - tepelné čerpadlá

Kremnička 3,
974 05 Banská Bystrica

FENESTRA Sk, spol. s.ro

Priemyselná 17,
95301 Zlaté Moravce


GRMAN - PROFIMONT s.r.o.

Bratislavská 2736/4,
92101 Piešťany

Hörmann Slovensko

Diaľničná cesta 5186/2B,
90301 Senec

Internorma s.r.o.

Pri strelnici 1,
82104 Bratislava

JUTEX koberce, parkety

Ivánska cesta 2,
82104 Bratislava

KANAPY INTERIÉR

Rybníková 10,
91701 Trnava


Dom, byt a záhrada

Potrebujete nájsť kvalitné spoločnosti z odboru dom, byt a záhrada na Slovensku? Rýchle a jednoduché vyhľadávanie podľa kľúčových slov a kategórií ako dom, byt, záhrada na Slovensku.

Kompletný zoznam spoločností z oblasti dom, byt a záhrada na jednom mieste.

Ak potrebujete v oblasti nehnuteľností kúpiť, predať či prenajať, nájdete tu všetko: administratívne priestory, bytové domy a apartmány, bytové družstvá, časopisy o bývaní, developerské stavby, dražby a aukcie nehnuteľností, logistické a skladové objekty, mobilné objekty a mobilheimy, obchodné objekty a priestory, polyfunkčné objektystavebné pozemky a parcely, výrobné a priemyselné haly či Reality v zahraničí. Na www.adresarfiriem.sk nájdete aj zoznam realitných kancelárií a realitných maklérov, ale aj realitné servery, stavebné a katastrálne úrady, ale aj spoločnosti, ktoré vám pomôžu s ocenením nehnuteľností, s hypotékami a úvermi.

Inšpiráciu na rekonštrukciu staršieho bývania či zariaďovanie novostavby vám môžu poslúžiť časopisy o bývaníinteriérové štúdiákúpeľňové štúdiá alebo si vyberte priamo firmy, ktoré vám zabezpečia drevené okná, eurookná, plastové okná a dvere, drevené schody a zábradlia, dvere a zárubnehliníkové okná a dverekobercekrby, kachle a pecepodlahové krytiny, sanitu, terasy, terasové systémytieniacu techniku, ohrievače vodyvykurovacie systémyzabezpečovacie a kamerové systémy, garážové brány a pohony, ale aj filtračné čerpadlá, fontány, garáže a prístrešky, kuchynský riad, lôžkoviny, nafukovacie bazény, poštové schránky, sauny, saunové pece, schodolezy, bezbariérové riešenia, stojany na víno, tapety, fototapety, výsuvné bezpečnostné stĺpy, výťahy a eskalátory, zasklievacie systémy alebo vám rovno postavia drevostavby, drevodomy.

Ak hľadátešpecifický nábytok, tu nájdete zoznam firiem, ktoré vám vyrobia alebo predajú atypický nábytok, bytový nábytok, detský nábytok, dielenský nábytok, gastro nábytok, hotelový nábytok, jedálensky nábytok, kancelársky nábytok, kovový nábytok, kuchynský nábytok, kúpeľňový nábytok, luxusný nábytok, nábytok na mieru, nábytok z masívu, predsieňový nábytok, prútený nábytok, ratanový nábytok, regálové systémy, sedačky, sedacie súpravy, spálňový nábytok, stoličky, stoly a stolíky, školský nábytok, trezory a sejfy, vstavané skrine, zdravotnícky nábytok. Nájdete tu aj matrace, postelné roštyobchody s nábytkom, firmy, ktoré vám zabezpečia montáž nábytku.

Ak potrebujete dopomôcť ku krásnej záhrade, vyberte si, zo zoznamu záhradných architektov a firiem poskytujúcich záhradnícke služby. V tejto kategórii sa tiež dozviete, kde kúpite substráty a hnojivá, záhradkárske potreby, záhradné dekorácie, záhradné osvetlenie,  záhradný nábytok a takisto aj záhradnú drevnú štiepku, záhradné altánky, záhradné chatky, záhradné jazierka, závlahové systémy, zimné záhrady a všetko v témach ovocinárstvo a pestovanie ovocia a pestovanie kvetín.

Prehľadný a odborovo členený adresár firiem z odboru podnikania ako Domov a bývanie, Nábytok, Záhrada.